Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hoyan csajozzak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hoyan csajozzak?

Figyelt kérdés
Hogyan csajozzak, ha a csaj, aki tetszik bír engem, de más fiúkkal jobban kijön. Még nem volt bátorságom bevallani neki. 16/f csak ertelmes választ várok.

2018. aug. 2. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem volt bátorságod bevallani neki, akkor mit vársz? Persze, hogy jobban kijön más fiúkkal, ha te még csak nem is próbálkozol.
2018. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Tanulj meg írni... Na, de most komolyan, legyél bátor. Kérdezd meg, hogy van-e valami, amit szívesen megnézne a moziban, (mielőtt felteszed a kérdést, nyálazd végig, hogy mik azok, amik mostanában mennek, hogy ne legyél felkészületlen) ő válaszol valamit, és elkezdtek beszélgetni a filmről. Máris ott a közös téma! Ha nagyon bele lendültök, hívd el randizni, aztán lesz, ami lesz. Mint már fent mondtam, légy bátor, egyrészt mert (szerintem) arra buknak a csajszik, és nem a 'nyámnyila', 'még egy mókustól is félek' típusra. Remélem, tudtam segíteni.


16/lány

2018. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat igazabol meg a tobbi fiuk se vallottak be neki, csak az egyikrol tudom, hogy tetszik neki is a csaj mert mondta nekem. De a tobbiekhez valahogyan mindig tobbet odamegy beszelgetni.
2018. aug. 2. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es van kedved valamit megnézni a moziba? hmm?

:DDD

2018. aug. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
#4 Ez most te se gondoltad komolyan...ugye?:)
2018. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

öhm nem XDD

Szarkazmus ha nem lett volna nyílvánvaló XD

2018. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2-es 4-es menjünk már el moziba! De komolyan
2018. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!