Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátnőmbe!? Mit csináljak!?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és elkezdtem többet érezni iránta, mint barátság tegnap egész nap vele voltam és kézen fogva sétáltunk poénból. Aztán színházba voltunk és közben végig a kezét piszkáltam vagy épp összekulcsolva fogtuk egymás kezét és végig a vállán feküdtem aztán utána csak addig engedtük el egymás kezét, amíg valaki elment köztünk. Aztán halafelé a buszon mondtam valamit és átölelt és megpuszilt ezután az ölébe feküdve és a kezét fogva aludtam el. Régebben meg a vállán feküdve átölelveve őt aludtam el amikor itt aludt. A puszta jelenléte is megnyugtat az ölelése meg olyan mintha a mennyországba lennék. Tényleg beledzerettem?? Ti mit gondoltok??

2017. okt. 1. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
dugd meg!
2017. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziaa! En is 14 eves lany vagyok:) nem tudom, en ilyet meg nem ereztem. Lehet hogy leszbikus vagy vagy biszex?:D

Az legjobb baratnom pl biszex es neki szoktak ilyenek lenni;) En a helyedbe megprobalnam kiszedni belole hogy o tuti csak barat kent tekint rad, mert elkepzelheto hogy o is ezt erzi. Hajra! (Nem vagyok szakerto ez latszik😂😸)

2017. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről, persze ne úgy, hogy "belédzúgtam". Ő is hasonlókat érez-e stb.
2017. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szép. Remélem hogy jól sül ki. Egy jobb pillanatban beszélj vele erről
2017. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebből még nem kell messzemenő következtetést levonni. Kamaszok vagytok, keresitek önmagatokat, felébred a szexualitás iránti vágy, de fiú még nincs a közelben, ilyenkor lehet, hogy az érzelmeidet egy lányra vetíted. Később ebből még bármi lehet, ne döntsd még el.
2017. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!