Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyszer tetszik, egyszer nem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer tetszik, egyszer nem. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel egy ideje elég jóban lettem, kedvelem őt, és ő is engem...kifejezetten tetszem neki(mert már megemlítette), és úgy érzem nekem is ő, de néha elbizonytalanodom, és úgy érzem mégsem tetszik annyira...miért van ez???

2018. aug. 5. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert még ismerni se ismered. A külső tetszés nem minden, ismerkedjetek, nyíljatok meg, utána alakul majd.
2018. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak neten beszélgettek, vagy kézzel fogható "valóságban" is láttátok / beszéltetek már egymással? Ha csak neten beszélgettetek eddig, akkor érthető, ugyan ez a helyzet velem is egy lánnyal szemben.. :D

Ha találkozgattok élőben is, akkor meg csak adj még egy kis időt magadnak és a srácnak is.

2018. aug. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Neten. Igazából tervben volt egy találkozó, de aztán az utolsó pillanatban lemondta, de nem bunkóságból, csak nem ért rá, de nyilván volt egy elég hihető magyarázata, szóval én ezt meg is értettem...azóta azt várom inkább, hogy ő hívjon el, ne fordítva.

U.i.: köszönöm a válaszokat! :)

2018. aug. 6. 10:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy tetszhet úgy, hogy még nem is találkoztatok? Ez inkább olyan, hogy külsőre tetszik neked, de nem úgy igazából. Találkozzatok, ismerkedjetek és akkor eldől, hogy tényleg tetszik vagy sem. Szerintem jelenleg csak kíváncsi vagy arra, hogy milyen is Ő valójában.

17/F

2018. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából "találkoztunk", de csak messziről láttam, mert egyik barátnőm volt barátja, de tényleg annyi volt, hogy odamentünk, és én már mentem is el...
2018. aug. 6. 18:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: igazából nem a külseje fogott meg...talán ahogy megismertem, mert bevallom elsőre nem is tetszett nekem EGYÁLTALÁN, szóval nem hinném, hogy erröl lenne szó.
2018. aug. 6. 19:48
 7/8 A kérdező kommentje:
*erről
2018. aug. 6. 19:49
 8/8 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. aug. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!