Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti csak olyan lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti csak olyan lányokat szoktatok simogatni aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 13:33
 1/8 Fruzs33 ***** válasza:
68%

Bocs,lány vagyok,de ehhez a kérdéshez úgy gondoltam hozzászólok.

Szerinted ha nem tetszik egy srácnak egy adott lány,akkor simogatja?

Mindennek van oka.Ha nem tetszene az adott lány neki,akkor nem simogatná.

2018. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

#1 ez igaz.

Szóval csak olyan lányokat simogatunk, akik tetszenek. Bár ez nem szűkíti le nagyon a pontenciálisan simogatásra alkalmas lányok körét... (ha értitek mire célzok :))

2018. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez nem csak attol függ hogy tetszik/nem tetszik, hanem a szituácítól is... de személy szerint én gyakran magával az érintkezéssel szoktam nyomatékosítni a mondandom és akkor nem tőrödöm azzal hogy kit kell ‘megfognom’ lehet akkor barát/haver (persze őket nem simogatnám, nem vagyok meleg)
2018. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 válasz01ado válasza:
64%

Szerintem ez nem attól függ, hogy bejössz-e neki. Engem is ölelt már meg olyan fiú akinek én nem tetszek.

Aki most ezt olvassa tuti azt foglya gondolni, hogy de bejössz neki csak én nem veszem észre.. nem tetszem neki semmi ilyenről nincs szó. Sima barátok is megölelhetik egymást nem? 😉 Egyébként ennek a fiúnak van barátnője. 😉


L. 15

2018. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Williamspear ***** válasza:

Nemcsak! Én a kutyámat is szoktam!

Még időnként az ilyen balfacságot kérdező buksiját is megszoktam!

2018. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, meg a lámákat még.

Ritkán kutyát és macskát is...

33/F

2018. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lány vagyok


Szerintem ez helyzettől függ pl.: régen találkoztatok és megöleled, közben megsimítod a haját vagy a hátát.


Vagy:jóban vagytok (csak barátság szinten) szomorú(vagy bármi más)... akkor nyilván megsimogatod.


Szóval szerintem nem gáz!

2018. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😉
2018. aug. 14. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!