Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelent? Még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Még mindig tartanak az érzések felé? :/

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel kavartunk, de elég csúnyán otthagyott. Már túltettem magamat rajta, de egyszerűen amikor látom vagy tudom, hogy ott van valahol és lát engem, akkor direkt nem nézek oda és ha barátokkal vagyok, akkor többet is nevetek, hogy lássa. Ez miért lehet?

Már tényleg úgy érzem, hogy túltettem magamat, mert ha belegondolok egyáltaláb nem akarok már vele lenni... De mégis ez van...



2018. aug. 12. 00:06
 1/1 Dorottya11 válasza:
100%
Hát már lehet, hogy túltetted magad rajta, de attól még normális ha érdekel egy picit. Valószínűleg meg akarod neki mutatni, hogy neked nem kell ő, hogy boldog legyél. Ez nem feltétlen azért van, mert még nem léptél túl, simán lehet azért is, mert ez egy kis visszavágás részedről
2018. aug. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!