Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy a kinézetem miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a kinézetem miatt viselkedik így? (Hosszú! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon megköszönném ha valaki elolvasná és esetleg segítene.

Szóval kb 1 hete ismertem meg egy fiút instagrammon. A profilomon nincsenek fent képek rólam, se semmi. Mindenesetre nagyon jól elbeszélgettünk, folyton szivecskéket küldözgettünk egymásnak, és úgy egyébként is éjjel-nappal irogattunk. Aztán Vasárnap felvetette, hogy bejelöl facebookon, mert utaznak és ott könnyebb lenne neki beszélgetni. Aztán végülis én jelöltem be, de mióta visszaigazolt, nem nagyon beszélünk. Ha mégis akkor csak úgy ha én írok neki, én "eröltetem" a beszélgetést is úgymond. Tisztában vagyok vele, hogy utazik meg nyaral meg ilyenek, de ő vetette fel ezt az ötletet, direkt hogy beszélgessünk. És rossz látni hogy fent van de nem ír. Sajnos tényleg nem vagyok szép, sem fotogén, így arra gondoltam hogy talán nem tetszik neki a kinézezem, és ezért nem ír. Tudnátok segíteni?


2018. aug. 14. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

,,Tudnátok segíteni?''

Sminkeljünk vagy hogy érted?

De több mint valószinü hogy belül tök aranyos vagy de külsőre nem jössz be neki igy aztán csalódott egyet.

2018. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos lehet, hogy tényleg nem tetszel neki :( ha hazaért a nyaralásból, kérdezd meg tőle egyenesen, hogy miért ritkultak a beszélgetések. De ha tényleg a külsőd az oka, akkor hidd el, jobb hogy nem történik köztetek semmi ;)
2018. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!