Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » FIUK, ti hogy vallottatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK, ti hogy vallottatok szerelmet?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi ,hogy hol (hely) ,hany evesen es ,hogy vallottatok szerelmet (ide orulnek ha leirnatok az egesz sztorit).Elore is koszonom.

#fiú #szerelem #szerelmi vallomas
2018. aug. 22. 21:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Aki csak ideteved az legyen szives leirni :3
2018. aug. 22. 21:56
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem bántam meg. Mikor le akartam írni egy lánynak az érzéseim, sajnos láttam, hogy a profilképén egy másik srác van. Megnéztem, a barátja volt...
2018. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
83%
Igazából messengeren, bár azóta már nem vagyunk együtt. Legközelebb ink személyesen szeretném majd :D
2018. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb eloben elmondani, akkor latni lehet rajta a reakcióját.
2018. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Többször volt már. Nem mindig kellett kimondani, legtöbbször csak megcsókoltam, amikor úgy éreztem, hogy eljött az idő.


Ha viszont még nem voltunk elég közel egymáshoz, akkor egyszerűen elmondtam neki négy szem közt, hogy különleges nekem. Sajnos legutóbb erre visszautasítottak.

2018. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első barátnőmnek egy esti séta alatt, nem terveztem csak adta magát a dolog

A másodiknál a lány vallott, én meg rávágtam hogy én is 😀

A harmadik ilyen vallomásom, meg üzenetben történt meg talaj részegen 😂

2018. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Messengeren este 10 kor
2018. aug. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Messengeren, és visszautasítottak xD 16/F
2018. aug. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 MessorKing18 ***** válasza:
100%

Élőbe.

(Tudtam azt hogy a lány engem is szeretett csak nem tudta hogy viszonzom e)

Elmentem arra mikor megláttam mondtam hogy szia van kedved egy filmet megnézni?

Mondta hogy aha mikor?

20 perc múlva?

Oké szedem a pénzem

(Felpattant ő is a biciklire és elmentünk,

A mozi mellett, ő akart leszálni de mondtam hogy nem ide jövünk. Megyünk tovább eljutottunk hozzánk.Bementünk elkezdtünl horrort nézni mert tudtam hogy félős lány és na én szeretem a horrort. Nézzük a vaksötét filmet. Nagyon megijedt én átöleltem hogy megnyugodjon és mikor mondta hogy jól van loptam egy csókot es mondtam hogy én is szeretem őt.)

Kb ennyi volt. A kapcsolat azóta véget ért. De na. Jó volt.

Egy hatalmas előnyöm volt amit sajnálok is. Hogy az apja velem haveri szinten volt és kedves és jófejek voltak a szülei is. Ilyen nrm mindig van. Na akkor 17 voltam most 18

2018. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sosem "valók". Utalgatok, úgy hogy azért leesen neki is és nagyon nagyon sokat mosolygok valamint tartom a szemkontaktust. Ezek után nem kell mondani semmit, mert jön magától. Az a baj az ilyen szerelem vallással, hogy túl needynek tűnsz.
2018. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!