Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg minden lány mediterrán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden lány mediterrán pasikról álmodik vagy van olyan, aki kifejezetten a világos bőrű pasikat szereti?

Figyelt kérdés

2018. aug. 22. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például kifejezetten az északi típusú férfiak tetszenek. Nem szeretem a mediterrán barna(bőrű,hajú,szemű,szőrös😝)pasikat. A mostani egyen divat-szakáll, belőtt séró- srácokat sem. (Amúgy nem kérek privátot, van párom.)
2018. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jonnek be a "mediterran" tipusu pasik. De a nagyon vilagos bor sem. A hulla szin nem nyero.
2018. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a bőrszíne miatt tetszik meg egy pasi egy nem felszines lanynak, szoval eleg hulye kerdes ez, mar bocsánat.
2018. aug. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 3. válaszolóval, nekem sem számít a bőrszín.
2018. aug. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szamomra sem a borszin a fo szempont, viszont nekem nagyon bejonnek a sved es nemet ferfiak (termeszetesen nem "mind", a kisugarzas donti el)
2018. aug. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én például a szürke idegenekért rajongok. Az se nem túl fehér se nem pedig fekete hanem olyan köztes :-)
2018. aug. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De azér egy négerrel nem jönnétek össze xD
2018. aug. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az összhatás a lenyeg.. Van egy néger osztálytársam, hihetetlen helyes. De pl a barátomnak fehér a bőrszíne. Ennek a kérdésnek semmi értelme..
2018. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a bőrszíne, addig amíg nem szénszínű.
2018. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!