Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon fontos, nem tudom, h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos, nem tudom, h mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Most megyek új suliba és már mindenkit megismertem az osztályból. Van egy fiú, akivel nagyon jóba lettem. A legjobb barátnőmnek elmondta, hogy bejövök neki, és h az első napon meg akar csókolni..

Ez mind szép és jó, de most jön az, h én viszont nem igazán tudom, h mit érzek... De nagyon sokat gondolok rá és aaa.. Segítsetek légyszi.. Előre is nagyon köszi mindenkinek.



2018. aug. 24. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod hogy igazán mit érzel, akkor hagyd szerintem mégmajd később rájössz.
2018. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De félek az első napon hisz ott döntenem kell, hisz meg akar csókolni, hülyíteni meg nem akarom
2018. aug. 24. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatom milyen iskolaba mesz, de nem hinnem hogy odalep es lekap elso nap :DD
2018. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Örülnék neki xd
2018. aug. 24. 18:10
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok


Ha ezzel inditana ott valami nem kerek...

2018. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés minden ízében tini. :) Biztos be vagy indulva a srácra, de bármilyen menőnek is gondolod most az, ha egyből megengeded, hogy lekapjon, csak azt éred el vele, hogy mindenki -a srácot is beleértve- egy könnyen kapható ribinek fog tartani az osztályban. Egyébként nem értem miért írtad ki a kérdést, ahogy látom te már régen döntöttél. A lényeg, hogy használatok óvszert. :) A "házi nyúlra lövés" problémájára már ki sem térek.
2018. aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez a "huu bejön a csaj, első nap már le is kapom" akkora szar duma kb mindig csak a fiú egója beszél belőle aztán esetek 90 %-ában meg sem történik utána meg kiderül h csak hülyítette a csajt... Várd ki amíg veled közli személyesen v írásban h bejössz neki és lehetne köztetek vmi, ha ő nem ír de nem közömbös feléd te is kezdeményezhetsz de csak óvatosan!! mindenesetre sok szerencsét! mondjuk ha csak a szexre mész tök mind1
2018. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!