Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a mai "világban",...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai "világban", mint a lányok mint a fiúk, miért nem tudják tiszteletben tartani azt, hogy egy adott személynek (akár tetszik neki akár nem) van párja?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy másznak rá tolják a hülyeségüket,próbálják felszedni, hogy ez elképesztő. Értem én, hogy jobban kell mert van valakije és versengeni kell érte és izgalmas, de mégis miért jó ez?

Kérlek normális válaszok jöjjenek mert egyáltalán nem tudom ezt megérteni lehet kissé kesze-kusza ezért bocsi.



2018. aug. 28. 21:55
1 2
 11/19 anonim válasza:
Nem kell rossznak lenni...Mindenki ugy alakitja ahogy akarja
2018. aug. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha 14-5-6 eves vagy akkor valóban dicséretes a 2 év. Ha viszont az felett akkor semmi plussz elvégre 17-8 éves vagy több, az a pont amikor illik már komolyabban kezelni egy kapcsolatot .
2018. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
14 évesen jöttünk össze és 17 éves leszek most😁
2018. aug. 29. 19:34
 14/19 anonim ***** válasza:
Ezt igazán én se értem. Van egy lány az osztályba aki hangoztatja hogy van barátja közben egy másik srácnak engedi hogy fogja a fenekét( aki szintén kapcsolatba van. Egyik nap még engem akart összehozni mással meg kioktatni a kapcsolatokról. Ne aggódj el küldtem a...
2018. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14es na végre valaki aki hasonló szituációban van
2018. aug. 29. 22:15
 16/19 anonim ***** válasza:

Ezeket a dolgokat ense igazan ertem.

Nyilvan szerettem mar bele foglalt sracba, de ugy komolyabb nem tortent koztunk csak ott voltam vele es vegul tobb idot toltott velem mint a baratnojevel(pedig se csok se semmi ilyesmi nem volt) aztan vegul szakitottak es kihez jott vigasztalodni?:D Hat persze, hogy hozzam aztan vegul csak egy par lettunk anelkul is, hogy nyomultam vagy ramasztam volna.Pedig aludtam naluk. De nem miattam szakitottak mielott valaki azt hinne, hogy belekoptem a levesukbe..

Nincs bennuk annyi tartas vagy kitartas, hogy "foglalt f....szra nem ulunk" es szerintem azt hiszik, hogy ettol tobbek lehetnek ha megkeserithetik mas eletet.

Szimplan csak engedd el ezeket a csajokat.

A srac veled van es teged szeret.

Ha meg megis csak felre kacsint.

Nem volt melto hozzad es kesobb jobban fog fajni neki, hogy mit vesztett egy ocska csaj miatt

2018. aug. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16 köszönöm szépen ez most nagyon jól esett végre normális válaszok!!
2018. aug. 30. 02:39
 18/19 anonim ***** válasza:
Saját érdekeiket helyezik előtérbe.
2018. szept. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
*A saját életében ő a főszereplő, és mindenki más csak mellékszereplő, mindenki szemszögéből ez tán lehet, hogy így van, vagy lehet ez lenne az optimális, pl én vagyok a szombatér vagy a szombat van énértem; és mindenki saját magáért született ebbe a Világba, valaki azt szokta mondani. Tehát talán néha időnként érdemes lehet a saját boldogságunkat előtérbe helyezni, aztán ha pl sikerül elcsábítani, lehet ez volt a sorsuk. (De nemtom.)
2018. szept. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!