Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet az hogy 19 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy 19 éves vagyok és eddig összesen 1 kapcsolatom volt? Normális ez?

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel.
2018. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Ez nem probléma.

Én is 17 vagyok és 1 kapcsolatom volt, nincs ezzek semmi baj :)

2018. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Örülj hogy valaha volt kapcsolatod.

Gondolj bele, nalad csunyabbak is vannak es megis nincs kapcsolatuk...

2018. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Utolsó. Nem is mondta hogy csúnya xd.


Hat ha sokáig tartott meg jó is hogy egy kapcsolatod volt. Majd lesz több is.

2018. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

18 vagyok, és nekem is egy kapcsolatom volt, az is egy hiba volt.

Normális-e? Más ilyenkor már túl van, vagy 10 fiún, de nem érdekel, majd jön valami értelmesebb, akinek talán kelleni is fogok.

2018. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 ez nem igaz. Én még mindig az elsőnél tartok és isteni. Pedig nem mostanában jöttünk össze.
2018. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egy sem volt és már 20 vagyok, igaz én fiú vagyok, nekem kéne kezdeményezni de nem merek, sok embertõl hallom hogy a mai lányok nem egyszerűek ezért inkább meg sem próbálom, igaz vannak kivételek de az nagyon kevés, olyan szerencsém nem lesz hogy egy ilyen lányt fogjak ki.
2018. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elõzõ vagyok, régebben voltak olyan lányok akik játszottak velem de semmi komoly nem lett belőle mivel volt barátjuk, aztán már 3x is volt olyan hogy egy lány járni akart velem, ebbõl az egyik nem tetszett, a másodikat pedig el szalaztottam nála a lehetõséget mivel nagyon szép volt és meg ilyedtem tõle, nem akartam el hinni aztán teltek a hetek és lett egy másik barátja, a harmadik lány pedig 4 évvel idősebb lett volna õ is szép volt de hagytam magam le beszélni és így nem lett semmi közöttünk.
2018. aug. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

18/F vagyok, eddig senkinek nem kellettem.

Ez már gázabb.

2018. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
En 18/L, eddig egy kapcsolatom sem volt.:)
2018. aug. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!