Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszek neki? Szerelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek neki? Szerelmet szeretnék vallani neki

Figyelt kérdés

Na szóval az van, hogy van egy osztálytársam akit szeretek és nem tudom, hogy hogyan is mongyam el neki mivel rólam azt gondolják az osztálytársaim, hogy egy visszahúzódó aki még sohe nem volt szerelmes típus vagyok. Pedig ez nemigaz csak előttük nem mutattam meg az igazi énemet!az lenne itt a kérdés, hogy akkor hogyan is kéne neki elmondanom? Osztály társam így nem tudunk találkozni mivel nagyon messze lakik! Szerintetek írásos formában kéne neki ezt elmondani, vagy pedig várjam meg a hétfőt és a suliban találkozunk?

A másik pedig az lenne, hogy eddig egyáltalán nem foglalkoztunk egymással de a napokban megnéztem az egyik élő adását,és így elkezdtünk beszélgetni! Mikor már télleg barátibb lett a kapcsolatunk akkor azt vettem észre, hogy én bekövettem instagramon. Ő nem követett visza még akkor sem amikor elkezdtünk beszélgetni aztán egy jó 3 nap után vissza követett! A másik pedig, hogy feltöltöttem instagramra egy képet magamról elég rég ö pedig be likeolta még miélőt vissza követett volna! Ez gondolom azt jelenti, hogy nézegette a képeim és ugye az adatlapom!

(A helyésírási hibákérr bocsi!)

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. aug. 29. 16:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy akkor szerintetek tetszek neki?
2018. aug. 29. 17:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Szerintem ez még nem jelenti azt h tetszel neki...De mivel nézegette a képeid az jó jel:DSzerelmet vallani csak akkor vallj ha nem fogod megbánni ha nemet mond és el kell viselned annyi évig az arcát még ki nem járjátok a sulit!Hanyadikosak vagytok?Mert ha most mész 8.-ba akkor elmondhatod és ha igent mond akkor jól jártál DE ha nemet akkor sem kell sokáig egy légtérbe lenned vele!!Ha meg most mész 9.-be vagy olyan helyre ahol sokáig még majd el kell viselned az arcát akkor készülj fel!Ja és nehogy üzenetbe írd meg neki (ha ugy döntessz h elmondod neki) mert akkor nem fogod látni a reakcióját!!!inkább most már várd meg azt a 4 napot és mondd el neki a suliba!!:)


Sok sikert és remélem jól fog sikerülni!:DD Hajrááá!!

2018. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. aug. 29. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ennek a lánynak mennyire fontos a helyesírás, de szerintem csiszolj egy kicsit rajta, ha levélben akarsz neki szerelmet vallani, nem bántásból. Viszont, hogyha rám hallgatsz, akkor inkább szóban valld be neki az érzéseidet, mivel az bátorságra utal. Nem mondom, hogy gyáva az, aki levelet ír, de ebből inkább az jön le, hogy nem mered a szemébe mondani, amit akarsz. Te döntöd el.
2018. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!