Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK (lányok is válaszoljanak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK (lányok is válaszoljanak mert az alján van egy kérdés amit lehet ők is megtudnak válaszolni! )! Az a fiú aki nem mer kezdeményezni az h adja a lány tudatára h tetszik/szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Szóval ha nem mer kezdeményezni a fiú, akkor h mutatja ki a lánynak h tetszik/szerelmes belé?


Ezeket csinálják?


-Nézi messziről a lányt?

-DE amikor a közelébe van a lány,akkor nem mer rá nézni? (ugy h például ott van a lány mellett az anyja és a tesója,és a fiú mellett is ott van az apja és az apja munkatársa (mert ő diákmunkázik,és segít az apjának,és amikor oda megyünk mi vásárolni, akkor nem mer rám nézni,csak szerintem akkor amikor nem nézem őt))


Vagy ha a szeme sarkából néz?

Igen ezek velem történtek meg,de a fiú csak ezeket csinálja!Akkor csak szimpatikus vagyok neki nem?(<--ez egy kicsit eltér a kérdéstől de ez is érdekelne:) )


És szóval ezeket a jeleket csinálják ha bejön nekik egy lány de nem mernek lépni?Vagy még miket?Előre köszönöm a válaszkat:DD



2018. aug. 29. 17:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Valószínű tetszel neki! :)
2018. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Röcsögei Péter ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Nincs beszédtémám. Csak elrontanám, ha odamennék, mehetne pszichiáterhez. Elektronika megszállott vagyok, na jó, tavaly 3x voltam moziban is, de egyébként csak munkában, meg a hobbilaboromban voltam, napi 3-4 óra alvással. Pihenésképpen most linuxoztam egy kicsit egy allwinner H5 procin, de már hiányol a forrasztópákám. 6 éves korom óta baj a testsúlyom a közösségi beilleszkedéskor, így találtam magamnak elfoglaltságokat a hosszú nyarakon. Ezért van minden. F38
2018. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!