Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írtam neki először, jót...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam neki először, jót beszélgettük, de azóta nem írt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek tudom, hogy már 4 éve bejövök, de együtt voltam az egyik legjobb barátjával. Végül azért szakítottam az exemmel, mert már zavart, hogy én is kezdek a srác iránt többet érezni. Már azért találkoztam volt barátommal, hogy akkor majd ott lesz velük az a srác és láthatom...stb. Van ezzel a sráccal egy olyan dolgunk, hogy minden évben összefutunk egy fesztiválon és egy napot egymásnak szentelünk. Ilyenkor kézen fogva járkálunk, csatangolunk mindenfelé vagy csak nézzük a csillagokat távol a fesztivál zajától és beszélgetünk általában másnap reggelig, amikor már feltűnhet, hogy együtt vagyunk.

A baj az, hogy eddig sose beszélgettünk facebookon. Tudom, hogy ő nagyon sokat dolgozik meg minden ezért nem is erőltetem, de most felötlött bennem, hogy már 4 éve ez megy és most már valahová ki kéne lyukadni.

Ezért múltkor ahogy reagált a napomra facebookon, ráírtam, hogy "Szóóval mikor láthatlak legközelebb?"

És megkérdezte, hogy "Mert szeretnél? :o"

"És mondtam, hogy megfordult már a fejemben párszor, mióta utoljára találkoztunk"

Erre: "Hát én most nagyon sokat dolgozok, reggeltől-estig, de akkor még beszélünk róla! ;) "

Óránkon keresztül gondolkoztam rajta, hogy valószínű ez csak egy lekoptatós szöveg lesz...de aztán pár óra múlva írt valami tök random témával kapcsolatban valamit és este 7-től hajnali 2 ig szünet nélkül beszélgettünk, majd ő köszönt el, hogy most már tényleg aludnia kéne, de "mindenképpen beszélünk még". Írtam neki, hogy " jólvan, szavadon foglak!" és mondta, hogy "Jól teszed! ;)"

Ez volt 3 napja és azóta nem írt. Most nem tudom, hogy nekem kéne írnom megint vagy meddig várjak rá vagy most mi van.

Nagyon rossz vagyok az ilyen dolgokban, nem nagyon volt még rendes kapcsolatom (a haverjával is csak úgy összeakadtam 2 hónapra), mert sose találkoztam még olyannal, aki tényleg érdekelt volna. Ő az első ilyen és nem tudom mit csináljak. Várjam, hogy írjon vagy írjak megint? Valaki valami tanács?

18/L 23/F


2018. aug. 30. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet tényleg nagyon sokat dolgozik, és amint esélye lenne írni, már el is aludt... az is lehet, hogy csak fél kezdeményezni, van ilyen is. vannak lányok, akik nem hajlandóak kezdeményezni, írni a másiknak. én viszont nem ilyen vagyok, szóval ha valamit akarok, akkor teszek érte - persze túlzásba nem viszem, nem esek át a ló túloldalára. illetve ha sok az ilyen gyanúsan "lekoptatós" szöveg, akkor kapcsolnék és nem keresném.


a helyedben írnék neki, valahogy viccesen megjegyezném bármiféle köszönés nélkül, hogy akkor "most a szavadon fognálak, mikor talizunk beszélgetni? :)" 1-2 ilyen alkalom után, ha nem keres, akkor nem keresném tovább. jeleztem felé, tegye meg ő is.


egyébként nekem is volt hasonló sztorim, nagyon jól elvoltam egy sráccal mikor megismerkedtünk, de vagy 12 évvel idősebb tőlem, nem látszott, nem érződött. elkérte a telefonszámomat, sms-eztünk, amikor beszéltünk telón, volt hogy 1,5 órán át beszélgettünk... :)) egyszer meg is beszéltük, hogy talizunk majd az őszi szünetben (fősulis voltam, ő meg pedagógusként dolgozott koliban). hát, az elmaradt... igazából utána kifejezetten emiatt nem is taliztunk, max. összefutottunk random a városban. aztán elmaradt ez a kapcsolat, nem kerestük egymást. többször én kezdeményeztem a beszélgetéseket, viszont hívni inkább ő hívott 1-1 sms-re válaszul. (akkoriban még nem volt trendi a facebook, meg az okostelefonok sem:P) jó kapcsolatunk maradt, azóta mindkettőnknek van párja. alkalmanként beszélünk facen, vagy ha összefutunk a városban. igaz, kicsit kínos is tud lenni a találkozás, még mindig zavarba tudok jönni a jelenlétében :)

2018. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. vagyok, az kimaradt, hogy amúgy azóta is bánja, hogy "elszalasztott" engem... :)) remélem te nem jársz így, és összejön a kapcsitok!
2018. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!