Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16-17-18 éves lányok, mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17-18 éves lányok, mi vonzó a korotokbeli fiukban?

Figyelt kérdés
Tapadosabb a naci mint rajtatok, nőiesebb viselkedés, ocsmány beszéd,4-5 ital után már vállalhatatlan magatartás, könnyü drog használat, dedós megnyilvánulások, fogdosás, kiretusáltabb profilkép mint egy nőnél, vinnyogás,2 hét után dob ha ki sexelte magát?

2018. szept. 2. 18:48
1 2
 11/20 anonim válasza:

Én például azt szeretem ha egy fiú figyelmes, aranyos, romantikus, mint a filmekben xd.+ ha még jol is nezki akkor már csak hab a tortan. De sajnos még egy ilyen herceg sem jott még...😢

Amugy nem tudom miért gondolják a fiuk hogy a lányoknak csak fogdosas kell, meg folyton sirnak... egy csomo korombeli lany van akik ont arra vágynak amire én csak hát. Annyi kocsog fiu van itt a suliba hogy nem hiszem el...

2018. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Akkor az első kettő az tetszik pár lánynak . Érdekes én csak tapados nadrágót hordó fiukkal láttam kis lányokat - nagyobb lányokat.
2018. szept. 2. 20:27
 13/20 anonim ***** válasza:

Vannak kivételek, nem mind ilyen. Én sem vagyok az pl. Talán ez is egy ok hogy a korombeli srácokkal nem jövök ki. De ugyan ez van lányoknál is. Kamu hogy 3 évvel előbbre vannak. Ez egyén függő. Semmi érettség, náluk meg legyen izom, meg BMW és már repül is a bugyi. De itt is tisztelet a kivételnek.

A nyálgép páwáktól én is undorodom ahogy a hozzájuk tartoző lányoktól is. Ritka manapság az olyan lány aki igazán nőies és kifinomult, mint ahogy az igazi férfiak is. El kúrt egy korszak ez a mai emberek :D.

2018. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy hogy korombeli vagy sem ha normális. Amit lentebb leirtál az számomra elfogadhatatlan lenne.

Egyébként a párom sem korombeli, viszont normális és imádnivaló.17l

2018. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Aki meg normális odafigyel arra hogyan beszél az a nyomi , a mai tendenciák szerint.
2018. szept. 2. 22:04
 16/20 October15 ***** válasza:
Akkor vissza kérdezek: Miért érdekelne egy korombeli pasit [26] egy 16-18 éves lány? :D [Mert hát ha fura mód senkinek nincs itt 16-18 éves pasija akkor nyilván a 20+ a cél. :D] Esküszöm nem fogom fel.
2018. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem volt 28 éves pasim is, amikor 18 voltam, miért ilyen furcsa ez? Esküszöm nem értem.
2018. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#16/17 nem is írtam le a koromat ..
2018. szept. 2. 22:37
 19/20 A kérdező kommentje:
Jah , hogy a te korodbelit . Ez rendben van. Akkor lépj tovább.
2018. szept. 2. 22:41
 20/20 anonim ***** válasza:

"Tapadosabb a naci mint rajtatok, nőiesebb viselkedés, ocsmány beszéd,4-5 ital után már vállalhatatlan magatartás, könnyü drog használat, dedós megnyilvánulások, fogdosás, kiretusáltabb profilkép mint egy nőnél, vinnyogás,2 hét után dob ha ki sexelte magát?"


Fhúj D:

2021. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!