Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Hogyan írjak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés

sziasztok :)

megismerkedtem egy fiúval (neten, de egy városban lakunk), pár napja beszélünk. nagyon megtaláltuk a közös hangot, facebookon is bejelölt. ő maga nagyon kedves, mindig újabb témát dobott fel, érződött rajta, hogy beszélgetni akar.

tegnap nem beszéltünk, nagyon furcsa lenne ha lányként ráírnék messengeren? (eddig nem ott beszéltünk)

illetve nem nagyon van önbizalmam, nem tartom magam szépnek.. mi lesz, ha eljutunk odáig, hogy találkozzunk, és kiábrándul belőlem?

17/l és 17/f


2018. szept. 3. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lenne furcsa, nyugodtan ráírhatsz. Bármilyen témát feldobhatsz, amit régebben megkezdtetek vagy teljesen újat.

Nem lesz semmi gond.

2018. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Adom az előző válaszát :) én is úgy vagyok, hogy a srácra aki bejön simán ráírok, nincs benne semmi :) ne parázd túl. Ha akarsz rám írhatsz, küldhetsz is képet nyugodtan, lehet tudok segíteni hogy feltornásszad kicsit az önbizalmad :D meg látott téged képen gondolom, és nem futott el, biztos nem vagy egy Quasimodo :D Ha a lelked szép, és normális a srác, nem nagyon fogja érdekelni hogy nézel ki, meg ha önbizalmad, jó kisugárzásod van, fel se tűnik senkinek, hogy mondjuk görbe az orrod vagy nem tudom :D én amúgy mikor legutóbb szerelmes voltam, a srácot sokkal szebbnek láttam, mint ami valójában, mikor kiábrándultam belőle, akkor tűntek fel hiányosságai, külső és belső terén is :'D

Biztos nagyon kusza lett, de akkor már elküldöm :D 16/L

2018. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon aranyosak vagytok, ment a zöld! :) szerintem írok neki.
2018. szept. 3. 16:38
 4/5 A kérdező kommentje:
csak félek, hogy bebeszéltem magamnak hogy kedvel, vagy tökre félreértettem, és csak nem volt szíve lerázni..
2018. szept. 3. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha érezted is hogy beszélgetni akar, akkor ez nem lehet :D ha nagyon nem vagy biztos a dolgodban, akkor még csak barátkozz vele, meg ezt amúgy is ajánlom, könnyebb lesz tőle :D viszont bármikor nyugodtan írj rá :D sok sikert :)

#2 voltam :)

2018. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!