Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azért szemez mert tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért szemez mert tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliba aki nagxon tetszik. Nem vagyunk beszélő viszonyban de ahányszor elmegyünk egymás mellet köszönni szokott és a szemembe néz sokáig. Szerintetek tetszem neki?
2018. szept. 8. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem,... szimplán normális. Rám egy pasi hitte, hogy akarok tőle valamit, mert mosolyogtam és beszélgettem vele (ahogyan másokkal is szoktam). Szóval ne hidd, hogy akar valamit. És ha akarna? Ha nem mozdul rád, akkor nem méltó arra, hogy foglalkozz vele. Ennyi.
2018. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen ez van, de úgy gondolom, ha nem lép, akkor csak én reagálom túl kicsit. 16/L
2018. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen helyzetbe vagyok kb fel éve

Ne reagáld túl ezt az egészet, amiért köszön az nem azt jelenti hogy oda van érted csak szimplán rendes veled

2018. szept. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!