Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudhatom hogy a fiú...

Honnan tudhatom hogy a fiú szemez velem, vagy csak rám néz? Vajon tetszem neki, vagy csak simán rámnéz és semmi több? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban. (új) és eléggé helyes, szerintem tuti népszerű is. Én csak olyan átlagos vagyok, nem népszerű, nem is ,kiközösített ' nem szep nem is csunya. Szoval ez a fiú ma legalabb 5-6x rámnézett. Nem mosolygott vagy valami, csak simán 1-2 mp-ig nézett. Meg én is őt. De nem csak akkor amikor elmentünk egymás mellett, hanem a lépcsőről is lenézett, meg az ebédlőben amikor ő ment el. Ott ültem a barátnőimmel, es pont ram nézett. Szoval nem tudom hogy csak azért nez rám mert tudja hogy én is ranezek, es kivancsi hogy megint őt nézem e. Vagy esetleg tetszem neki, erdeklem őt érdekesnek talál stb. :D

Tudom hogy nagyon nagy baromság par nézésrol egy regényt irni, csak kivancsi vagyok a véleményetekre. :) 16 L


2014. szept. 4. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Látom, hogy a tanítás mára véget ért, és ismét rögtön az internet! Na gyerünk vissza a matek példatárhoz és gyakorolni azokat a törteket!!!!
2014. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#2-es! Farkasházi Tivadar! Te vagy az?
2014. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nézegetne,ha nem tetszenél neki.Én legalábbis csak akkor "szemezek" egy lányt,ha tetszik.

Remélem ez kielégítő válasz. :))

2014. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha tetszik egy lány, akkor mindig rámosolygok szemezés közben és nem csak odapillantgatok. Lehet, hogy ismerős vagy neki, vagy azt nézte, hogy miért nézed. Vagy csak érdekes vagy. Meg nem 1-2mp-enként nézek oda, hanem hosszabban. Nem tudom, mosolyogj rá és ha visszamosolyog akkor tetszel neki, de az se 100%.
2014. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb tini fiú elég félénk. És ha valaki tetszik nekik csak rövidre néznek oda, hogy a lány ne vegye észre. Lehetnek kivételek kik nagyon bátrak és határozottak:D Lehet, hogy azért néz nagyon h tudassa veled a dolgokat. De ha fapofval néz, és sosem mosolyog v nem néz másképp sanszos h nem akar semmit csak ismerős vagy, vagy bári egyéb.
2014. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)) majd holnap rámosolygok.:D
2014. szept. 4. 15:24
 7/7 sütikeh.vokxd válasza:
Sziasztok tanácsot kérnek van egy srac aki tetszik kapcsiban van egyik hétenreggel a buszrol le száltam nézett mikor a bff el kisértem automatahoz ő elöttem volt és meg fordult volt szemkontaktus aztán mikor ping pongozik akkor is es eddig elfogadta a követésem instan de ..aztan nem meg volt a szemkontaktus akkor ujra csak az a baj h az idő alatt ki voltam patogva ugy h 😑 igy reagaltam rá de a szemét néztem és lehet hülyén hangzik de mikor össze jöttem egy sráccal akiröl kiderült haverok és a srac a hátam mögött jött egy lányal aki köszönt a pasimnak a srac meg nézett rám és ahogy észre vettem picit dühös lehetett mert már nrm néz rám instán pont akor tete ki a siros figurat aztan egy olyat ahol ö van valami fura idézettel és a fura h mikor megöleltem a pasim ők nem köszöntek egymásnak ma tesin pinpongozok erre a hátam mögött beszélgetet az ismerömmel aki az osztalytarsam és véletlen elötte hadonásztam pinponfal mikor le eset a földre😅 de viszont már nem a megszokot helyen van elmegy más fele és nem merek köszönni neki azért nem is jövök vele össze mert kapcsiban van de szerintetek mi a vélemény? Ja még anbyi h inatan is letiltott meg a szemezést abvahagyta pedig fél óráig nézett de nem mosolygott😥
2019. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!