Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác aki néhány hete...

Van egy srác aki néhány hete péntekenként mindig azzal a busszal megy haza, melyikkel én. Mindig szemez velem, de semmi más nem történik. Szerintetek tetszem neki? 16/l

Figyelt kérdés

Akkor láttam először amikor jöttem haza a vonaton 13-án és előre sétáltam a vonat elejébe. Meg akartam nyomni a gombot és neki volt dőlve. Akkor mondtam neki hogy "bocsi" megnyomtam a gombot, és átmentem a másik oldalra. És akkor észrevettem hogy néz rám. És ránéztem.. és gyönyörű nagy barna szeme volt :)))))Utána meg nagyon sokszor rám nézett, és én is rá, de sosem bírtam sokáig.

olyan szeme volt hogy úgy éreztem ha tovább nézek a szemébe mindent megtud rólam... sosem éreztem ezt...és aztán leszálltam.

De amikor mentem a busz felé néhányszor visszanézem, de nem gondoltam hogy ő is ott száll le.

Aztán amikor vártam hogy felszállhassak a buszra nem is akartam hinni a szememnek, mert megállt mögöttem és felszállt.

Én is felszálltam és kerestem helyet hogy leüljek.

Amikor jött a busz vége felé egész végig a szemebe nézett és végül leült mögém. Nem mondott semmit.

Amikor oda ért ahol leszállt, mielőtt leszállt volna visszanézett egyenesen a szemembe

annyira gyönyörű szeme van..

Ma megint találkoztam vele a buszon...

Amikor felszálltam a buszra gondoltam hogy ott lesz (mert szerintem kolis mivel mindig egy hátizsák és egy nagy utazótáska van nála) és kerestem a szememmel. Amikor én felszálltam ő már fenn ült. Megint majdnem leghátul.

Találkozott a szemünk, és én annyira zavarba jöttem. Tuti elpirultam...

:$

Aztán megint csak nézett a szemembe néhány másodpercig, de nem mondott semmit. nem is mosolygott. Miután leszállt és sétált a busz mellett felnézett. A szemembe....



2013. szept. 27. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megtalálom, megvigasztalom, Földvár felé félúton.
2013. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 supra01 ***** válasza:
Szegénykém félős. Ne törődj ezzel, és legközelebb kezdj el vele beszélgetni!!!!!!!
2013. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elhiszem h jó érzés meg minden de nem értem h miért nem kezdeményez beszélgetést? Vagy te miért nem kezdeményezel?
2013. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én eléggé félős vagyok, nem merek kezdeményezni... De szerintetek tetszem neki? Mit csináljak hogy kezdeményezzen?
2013. szept. 27. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti tetszel neki:-)

Egyszer ülj mellé

Ha nem szólít meg, nem gond, legközelebb is a közelébe ülj (ezzel is segítesz neki)

Ha nem szólal meg, muszály lesz neked indítanod

Szurkolok nektek! :-)

2014. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!