Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem, kezdek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, kezdek megőrülni?!

Figyelt kérdés
Lány vagyok viszont transz. Nagyon látszik rajtam hogy fiúsan viselkedek ráadásul a többi embernek nem is tűnik fel hogy lány vagyok.Fiúként is nagyon szégyenlős vagyok vagy nehezen beszélek. Nagyon magányos vagyok de a vicc az hogy "fiúként" fiút szerezni nem is lenne annyira nehéz nekem de úgy hogy lány vagyok nagyon. Szeretném azt ha valaki törődne velem hamár a szüleim nem. Szeretnék valakit magam mellé aki mindig itt van. Furán hangzik énis most hallom ezt magamtól először.. De már megesz a magány nem tudom mit csináljak?

2018. szept. 15. 22:04
 1/6 anonim válasza:
84%

Csak fiút keresel?

Én is transz lány vagyok egyébként, és nekem sem megy az ismerkedés.

2018. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Mi a lófa***. Ha lánynak születtél akkor maradj is lánynak, nem tudom mit értesz az alatt, hogy "Fiúként is nagyon szégyenlős vagyok". De ha akarsz egy normális párkapcsolatot, barátokat akkor felhagysz ezzel a transzexuális hülyeséggel, ez itt nem amerika, hogy van 99+ nem és beállítottság. Ha viszont mégis így gondolkodsz, akkor a fejedben nem jó valami, és arra pszchiológust ajánlok.
2018. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
2-eske, látom nem fogod fel, hogy az ember nem választhatja meg a nemi indentitását, illetve a személyiségét sem. Épelméjű ember elfogadja a másikat, nem pedig beleköt mindenbe. Kérdező, én csak azt tudom neked tanácsolni, hogy maradj olyan, amilyen vagy, majd csak összejön valami pasi. Nekem is összejött, és kizárt, hogy nálam fiúsabb lennél. ;)
2018. szept. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az első lépés, hogy elfogadd magad, mert ebből adódik minden probléma. Valahogy úgy látom, hogy nem csak a külsődet, hanem a saját szexuális identitásodat sem sikerült elfogadnod, amit a szüleid sem könnyítettek meg. Úgymond szégyeled magad saját magad előtt is. Ameddig ez nem javul, addig nehéz dolgod lesz. A következő lépés az, hogy elgondolkozol a szexuális identitásodon. Ahogy látom, te már-elvileg- biztosan tudod magadról, hogy transznemű vagy, azaz fiúként szeretnél élni, ez első lépésnek megfelelő. Tudom, hogy furán hangzik, de azon sem árt elgondolkodni, hogy milyen nemhez vonzódsz, fiú, lány, mindkettő, mert azt érzem, hogy igazán azt sem tisztáztad még magadban, hogy egyszerűen egy fiús hetero lány vagy, esetleg egy fiús leszbikus vagy biszex. Továbbá az is nagyon fontos, hogy ne erőltesd a dolgokat és ne görcsölj rá, bármennyire is magányos vagy. Sok sikert.
2018. szept. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt az utat választottad, törődj bele. Lánynak születtél és csak 2 nem létezik akárki akármilyen baromságot mond. Jobban tetted volna ha elmész egy orvoshoz aki rendbepakol, bár képzelem milyen szüleid lehetnek, ha meghagynak aberráltnak...
2018. szept. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Fejtsd ki kérlek mit jelent neked az, hogy "lány". Smink, cuki rucik, pletyiparti a barinőkkel, meg az, hogy nem vagy jó matekból? Mert ha ezek a dolgok jelentik neked a lányságot, akkor van egy jó hírem: akkor is lehetsz lány, ha a bolt "férfi részlegében" veszed a ruháidat, és nem úgy viselkedsz folyton, mintha csak 2 agysejted lenne.

A helyzet az hogy hetero lány vagy, aki nem sztereotip lányosan viselkedik, ami sajnos sok fiúnak szúrja a szemét, ezért talán nehéz lesz társat találnod. De ettől még nem leszel meleg pasi, vagy bárminek is hiszed magad.

2018. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!