Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítsen valaki kezdek megőrül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsen valaki kezdek megőrülni tényleg leszbikus lennék?

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves vagyok.

Tavaly nyáron rámjött a nyári depresszió. És akkor eszembe jutott h mivan akkor ha azert nem vagyok szerelmes jelenleg senkibe, mert leszbikus vagyok. Egesz nap sirtam de csak egy baratnomnek mondtam el aki megnyugtatott h nem vagyok az de ha az lennek se lenne baj. Azota o azt hiszi ezen tivabb leptem. Nos evkozben javult a helyzet aztan lett egy baratom akibe szerelmes lettem es az hogy leszbikus vagyok egy ido utan fel se merult bennem. Azonban egy hete ujra elojott rajtam a depresszio. Ebbol adoosoan ugye csokkent a libidom es talalkozni sincs kedvem nagyon senkivel...

es most ujra elkezdtem rettegni attol hogy meleg vagyok, bebeszélem magamnak egész nap ezen gondolkodom. Ugy erzem atverem a baratátomat mert igazabol leszbikus vagyok pedig nem vagyok... vagyis remelem. Buntudatot erzek anyukam fele aki homofob de nagyon szeret es en is ot. Félek hogy leszbikus vagyok hogy elvesztem a mostani baratomat.... az az igaszsag hogy a barátomba MOST ugy edzem

Nem vagyok szerelmes de ez csak a depi miatt kehet en nem akarom ot elvesziteni de ugy erzem nincs is ra szuksegem. De nem akarom elvesziteni. Mindig a fiuk tetszettek egyszer nem voltam lanyba szerelmes megis ketsegbe vagyok esve. Segitsetek kerlek hogy jussak tul ezen? Adjatok valami tanacsot a depi es ez ellen a borzaszto rogeszme ellen


2018. aug. 1. 08:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lennél leszbikus, ha a lányokba lennél szerelmes. Ez ilyen egyszerű.
2018. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Tudom en is csak sztem a depresszio miatt bebeszelem es elhiszem
2018. aug. 1. 09:20
 3/23 A kérdező kommentje:
Eleg szorongos alkat vagyok, szerintetek pszhihologus segitene tisztazni a dolgot? A depresszioban meg egy kineziologusC
2018. aug. 1. 09:21
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Nyugi, nem hiszem, hogy depressziós vagy. Maximum magadba fordulsz mostanában egy beképzelt hülyeség miatt (mert nem vagy leszbikus), de a depresszió az egy teljesen más, komolyabb betegség.

Tudom, tudom, most azt mondod, hogy "de, én igenis depressziós vagyok, meg nagyon fáj az egész élet". De ez elmúlik. Minden kamasznak vannak ilyen gondolatai.

Nem lekicsinylem én az érzéseidet, mert azok biztosan rosszak, de meg kell küzdj a "démonjaiddal".

Ha leszbikus lennél, valószínűleg undorodtál volna attól, hogy egy fiúval csókolózz, vagy egyáltalán járj, és nem lettél volna szerelmes egy barátodba sem.

Elméletileg biszexuális még mindig lehetnél, de azt is kétlem, ugyanis állításod szerint még nem voltál szerelmes lányba. És ha lettél is volna, akkor is felmerülhetne az esélye, hogy heteró vagy, csak megzavarodtál.

Szóval nyugi.

Az pedig, hogy nem mindig vagy szerelmes, természetes. Emiatt nem kell magadba fordulni.


Mindent tapasztalatból írtam le.

Szeretettel,

egy 16 éves lány.

2018. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Jaj istenem eskuszom meghatodtam az utolson nagyon koszonom. Konnyen megeshet hogy nem depresszio sot igazad van nem az csak unatkozom nyaron es total magamba fordultam nagyon koszonom megnyugtattal ;)
2018. aug. 1. 09:35
 6/23 anonim ***** válasza:
Örülök, ha segíthettem, nagyon szívesen.:)
2018. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
73%

Nem akarlak megsérteni, de elég offenzív, hogy számodra ilyen kiállhatatlan volna a melegség gondolata. Nincs semmi baj azzal ha valaki szeret. Legyen az nő vagy férfi.


Te magad is leírtad logikusan, hogy a depressziód miatt csökkent a libidód. Felmerül tehát a kérdés, hogy mégis milyen úton módon jön a képbe a melegség. Segítek: sehogy. De kemény lehet az élet heteroszexuálisként jézusom. :( "nincs kedvem szexelni :( most tuti elkaptam :( a melegséget" :(


Egyébként a depressziód miatt pedig, ha visszatérő dologról van szó, mindenképp szakembert keresnék a helyedben, mert később ha dolgozol stb és jönne egy ilyen elzárkózó epizód és esetleg meg is teszed, kilépsz akkor nagyon hirtelen éhesen, vagy akár az utcán találhatod magad.


Öröm volt

2018. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Koszi neked is egyebkent semmi bajom a melegekkel tisztelem azokat akik fel tudjak ballalni pont ezert mert nekem nem menne.
2018. aug. 1. 10:22
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
hát te retardált vagy öcsém, egy kérdés: A LÁNYOKHOZ VONZÓDSZ VAGY A FIÚKHOZ? Erre képes vagy válaszolni? na ugye, ott a megoldásod. inkább gondolkozz egy kicsit mielőtt depresszióval diagnosztizálod magad kis szros gondtalan kölyökként csak mert mostanában ez olyan kva menő.
2018. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Egy unatkozó tinip*csa vagy, ennyi.
2018. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!