Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csunya lányoknak nincs esélyük...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csunya lányoknak nincs esélyük helyes fiúknál?

Figyelt kérdés

Átlagos külsejű vagy nem szep lányoknak már nincs is esélye helyes fiúknál?

Arcra átlagos alakra is vagy esetleg nem szép lányokra gondolok



2018. szept. 16. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg hülyeség ilyet mondani hogy csúnya meg átlagos

Mindenkinek más a csúnya, az átlagos és a szép is

Egy "átlagos" vagy "csúnya" lánynak is ugyanúgy van esélye helyes férfiaknál

Én elvileg jól nézek ki, legalábbis sokan mondták már ezt( bár még mindig nem hiszem el :D) , de mégis volt már hogy olyan lány tetszett meg nagyon, aki sokak szerint csúnya volt( kb minden ismerősöm szerint) , én meg nem láttam még nála szebbet akkoriban :D

2018. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
A lányoknal meg kettő a szep: - vagy a vékony anorexiás,erő annyi van benne,hogy egy két kilós kalapácsot nem bír el. Vagy a kigyurt. Ha egy picit kövér vagy, van egy határ ami még belefer,de az szűk skála.
2018. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!