Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hozzatartozik az a parom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzatartozik az a parom hianyolasahoz hogy szomoru vagyok, kedvetlen es tavolinak erzem ot, mintha nem is ismernem?

Figyelt kérdés

2018. szept. 16. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,de miért hiányzik ennyire?
2018. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat tegnap egesz nap egyutt voltunk,meg tegnap elott is delutan es azert hianyzik most ennyire mert meg beszelni se tudunk meg talalkozni se holnapig,de holnap is csak fel orara,majd delutan megint fel orara
2018. szept. 16. 16:57
 3/5 A kérdező kommentje:
most kezdek meg hozzaszokni ahoz hogy ilyen keveset latom de nehezen megy,de jobb mint eloszor,mert mikor elkezdtem hozzaszokni folyamatban sirtam
2018. szept. 16. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el nekünk rosszabb mert kevesebbet láthatjuk egymást,elég hosszúak és fárasztóak a napjaim is szóval örülj hogy legalább ennyit együtt tudtok lenni.Nem tudom hány évesek vagytok de ha már 18 körül vagytok akkor azért lehet tervezni komolyabban is és úgy igazítani az életetek hogy a kapcsolatotok is kényelmesebb legyen.
2018. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elhiszem hogy van rosszabb,mert ismerosom es a baratja csak ket havonta latjak egymast ket napra szoval nem azt mondom hogy nekem a legrosszabb csak kerdeztem hogy ezek az erzesek bennem a hianyhoz tartoznak-e.15-16 evesek vagyunk, orulok annak is hogy ennyi idot egyutt tudunk tolteni es ki is hasznaljuk☺
2018. szept. 16. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!