Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek nagyon szeretem a...

Mit tegyek nagyon szeretem a barátomat, de anyukámék nem akarják elfogadni?

Figyelt kérdés
De persze semmi indokuk nem volt arra mikor megkérdeztem töluk hogy mi bajuk van xy*nal. Nem értem a mai napig hogy miért pont őtet nem birják? Mi lehet az oka? mas szülök is ilyenek? Hogyan kell ezt nyugadalmasan megoldani?
2015. júl. 23. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Érzelmi irányultságra igazán nincs orvosság és nem érdemes embereket egymás kedvelésére "serkenteni", mert ez ízlés kérdése, amiben vitának nincs helye. Feltehetően a szüleid bizonyos saját élettapasztalataik alapján vannak fenntartásaik. Vagy van ezeknek valós alapja, vagy nincs. El kellene olvasnunk a szüleid véleményét is, hogy teljes legyen a kép.
2015. júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Buta szüleid vannak. Sajnálom, bírd ki míg örökre otthagyhatod őket.
2015. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komoly a kapcsolat, megbízható a barátod, biztos vagy abban, hogy szeret, biztos vagy abban, hogy nektek van jó, közös jövőtök, ami őszinte, akkor ne hallgass a szüleidre. De, minden esetre hallgasd meg a szülőket is, mert nem tudni, kibe mi lakozik. Itt neked kell látnod, hogy milyen a barátod, és ne azt nézd, hogy te szereted, hanem nyisd fel a kicsi szemed és lásd a valóságot és az alapján dönts!
2015. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem írsz nekünk részleteket, sosem fogunk tudni értelmes tanácsot adni.


Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt? Hogy viselkedett, mikor bemutattad a szüleidnek? Egyébként milyen fiúról van szó tulajdonságaiban, viselkedésében?

2015. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azé nem birják őtet mert nem szeretitektik a meggyet aszt monták !!44négy!!!négy44455!!!
2015. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!