Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valóban nem múlik el az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem múlik el az első szerelem? Lehet egyszerre két embert szeretni?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú, megpróbálom lerövidíteni.

17 éves vagyok, a barátom (vagy exem, nem tudom), 18, mindkettőnknek első kapcsolata (volt?). Nagyon szerettem, tiszta szívemből, együtt terveztünk, de a nyáron azt vettem észre, hogy ez egyszerűen elmúlt. Próbáltunk közös programokat szervezni, többet együtt lenni, többet együtt aludni, de igazából nem lett jobb, engem csak egyre idegesített a jelenléte, egyedüllétre vágytam. Közben azt vettem észre, hogy úgy bánik velem mint egy kutyával, ha itt van nálunk, csak a telefonját baszkurálja, nem is szól hozzám.

Aztán nem találkoztunk kb. 2 hétig, próbáltam nem keresni, néha rámírt élek-e még. Én megismerkedtem egy sráccal, akivel egy kicsit több is volt köztünk, de nem hiszem, hogy vele komoly kapcsolat kialakítására lennék képes. Mégis, teljesen azt érzem, hogy szeretem. Nagyon tudnám szeretni azt a srácot, de egy kicsit nagyobb távolság és egyéb tényezők miatt nem tudnánk komoly kapcsolatot kialakítani. Mindig rá gondolok, a nap minden percében, mindenről ő jut az eszembe. Azonban nem hiszem, hogy ő ilyen erős érzéseket táplálna irántam. Mégis, ott van bennem az első barátom gondolata, akit valahol mélyen azt érzem, őt is szeretem. És ez a két gondolat harcol bennem, nem tudom, mitévő legyek. Azt sen tudom, együtt vagyunk-e még, olyan régen nem találkoztunk, a beszélgetéseink kimerülnek annyiban, hogy “mizu”, “semmi”.

Ti mit tennétek az én helyzetemben?

17/L


2018. szept. 17. 20:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom az, hogy minden szeretet elmúlik, és lehet egyszerre több személybe szerelmes az ember. Akárki nem ezt állítja, nem zavar, ez csak a saját tapasztalatom.


18/f

2018. szept. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!