Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Platoi szerelemre is igaz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Platoi szerelemre is igaz hogyha az az elso akkor meg nehezebb szinte lehetetlem elfelejteni?

Figyelt kérdés
Sokan mondjak azt hogy az elso szerelem a legerosebb es orokke az ember emlekezetebe marad. Igaz ez? Ha az elso csak platoi volt akkor is igy van?
2018. szept. 18. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha platoirol van szo es o az elso kiszemelted, es azota nem talaltal uj part, akkor igen, nehéz elfelejteni.
2018. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha tetszik neked, miert nem lepsz fele? Talan mert szemedbe mondta, hogy " Nem tetszel nekem, kocc innen!" ?
2018. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban jarsz, ha megismered a szemelyiseget, es ugy talan ki szereted belole.
2018. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-es. Nem feltetlen o az elso kiszemeltem de iranta olyan szintu es fahta dolgokat erzek amit meg sose senki irant sem.
2018. szept. 18. 16:50
 5/6 A kérdező kommentje:
2-es. Ennel kicsit bonyolultabb a dolog. O foglalt. Es ezert nem lepek fele.
2018. szept. 18. 16:51
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as. Azthiszem mar ismerem. Hisz ugy tudtam beleszeretni csak hogy mae beszeltem vele.Nem is keveset.
2018. szept. 18. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!