Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki bírna maga mellett egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki bírna maga mellett egy pszichopatát, szociopatát?

Figyelt kérdés
Pszicho, szocio jelen, én például az vagyok xd

2018. jún. 22. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván senki mert ezek maguknak való lényeg. Lélektelenek önzőek és bárkin áttaposnak bűntudat nélkül..


Barátnőm ilyen volt azóta megfigadtam hogy változtatom

2018. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem senki, max aki szinten az
2018. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy magunknak valók vagyunk, de az már nem, hogy ok nélkül is önzőek vagyunk és áttaposunk mindenkin. Nem úgy hangzik mintha tudnád hogy miről beszélsz.

#2 Jogos

2018. jún. 23. 00:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de te nem tudos mik a jellemzői a pszichopata embereknek. Lelkiismerettelenség és bárki elnyomása saját előrejutás céljából.

Szerintem fogalmad sincs miket írsz de önmagadról állítod hogy pszichopata vagy mert megállapítottad te magad mi?


Előző hsz edben valami írtál hogy "jogos" Már bocs de egy pszichopata soha nem ismeri be ha nincs igaza sőt mentegetőzni kezd.


Ne rabold az időmet légyszi


Kösz

2018. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

xd téleg az vagy? ez tök menö ez most divat nem?

én is az vok akkor xdxd


söt a barátaim is azok nagyon álatok multkor ráléptek egy bogára jeszus beteg emberekxd xd


tök jo ilyen őrült haverokal együt leni xdxd


Ilyenek vagytok ti.

2018. jún. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem én is az vagyok, lehet lepontozni. A verekedést élvezem hogy fájdalmat okozhatok a másiknak, elég brutális dolgok járnak a fejemben. És igen magamnak való is vagyok. És szerintem te kérdező nem vagy az.
2018. jún. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
18 éves korig egyébként egyik fogalom sem helyénvaló, mert az orvosok nem diagnosztizálnak így.
2018. jún. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha az lennél nem ezzel foglalkoznál, és a válaszodból se ez jött le

papirod van róla?? szerintem nincs


a pszichopatáknak nincsenek érzelmeik

nem ismerik a szerelmet, büntudatot és semmi egyebet se éreznek

mindíg van itt egy egy ilyen önjelönt szichopata, de egyik se az


(mert utána mindíg ezen is megy a vita, a pszichopaták nem tudnak szeretni, csak a birtoklási vágyuk van meg, semmi más)

2018. jún. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyik sem, csak egy edgy szürke csaj, aki nem tud sehogy kitűnni és ilyenekkel kompenzál.
2018. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Én.
2020. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!