Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól lehet valaki szerelmes?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok pls

2018. szept. 22. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kortól függetlenül? nem tudni kire mikor jön rá az érzés? Bár én máig napig nem tudom mit kell érezni a másik iránt mikor ez a szó ki nyilvánul? 22/F
2018. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1-∞ között

Most komolyra véve a szót az ember bármikor szerelmbe tud esni csak nem szabad összetéveszteni a tetszikkel.17/L

2018. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudom nem pont erre irányult a kérdésed,de szerintem érdekes..

https://www.youtube.com/watch?v=5oh0R67XXpY

2018. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és 17/l #3 voltam
2018. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bárki érezhet szerelmet, kortól függetlenül, de ahogy a második válaszoló is írta, nem igazán jó dolog összetéveszteni a tetszéssel.
2018. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jajj, és én is elfelejtettem a kort és a nemet. 17/L
2018. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is érezhet bárki, de rengeteg olyant hallotam, ha mondjuk valaki 10 évesen szerelmes, meg mondjuk van pasija, akkor ő már r*bi, csak mert van barátja
2018. szept. 22. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Én először 13 évesen voltam.. 16 éves koromig a srac észre sem vett (mondjuk tök jogosan, neki kapcsolata volt 12 éves korától.. Igen, 12), pedig jó haverok voltunk.. Aztán megváltozott, 17. Szülinapomon összejöttünk, 25 évesen elvett feleségül, 32 évesen megszületett az első kislányunk.


Ennyit arról, hogy egy 13 éves nem érezhet szerelmet.


36/N

2018. szept. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!