Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm szerelmes lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerelmes lenne abba, akibe én is?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről (legyen Anna) van szó. Mióta elmondtam neki, hogy tetszik az a srác (legyen Pista), azóta egy kicsit eltávolodtunk egymástól. Az iskolában én Anna mellett ülök, és Pisti mögöttünk. Szünetekben, amikor Pisti nézi, ahogy rajzolok, akkor Annának mindig van valami baja, amivel felhívja magára a figyelmet,es Pisti vele fog foglalkozni. Ha beszélgetek Pistivel, a barátnőmnek mindig van valami hozzászólása, amivel Pisti figyelmet felhívja. Ha társaságban vagyunk, akkor minden 2. Pistinek mondja. A mai órák egyikén is észrevettem, hogy Pisti engem figyel,en pedig rámosolyogtam, majd mindketten néztük a másikat,erre barátnőm oda is dobott Juliskának (Pisti padtársának) egy papír galacsint, amit "véletlenül" Pistinek dobott. Anna Pisti mindegyik viccen röhög. Anna kizárólag akkor vicceskedik/hülyéskedik, ha Pisti ott van a közelben. Mai testnevelés órán is (úszás) végig se úszta Anna a 4 hosszt, de már Pistinek játszotta magát, és az úszódressze fenék része is "véletlen" fentebb volt húzva. Amikor a vízből kiszáltunk Anna úgy jött ki a vízből (Pisti mögötte), hogy bepucsított, meg minden..

Csak én érzem úgy, hogy Annának is tetszik Pisti, vagy én reagálom túl? Mit tegyek?


2018. szept. 13. 18:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mármint minden 2. mondatát Pistinek szánja*
2018. szept. 13. 19:00
 2/11 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján, igen kb. 100%, hogy bejön neki. De az is lehet, hogy csak téged szeretne idegesíteni.(ezt nem gondolom biztosnak, hisz barátnők vagytok.


De én nem vagyok ott, szóval nem tudthatom biztosan.

2018. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a fiúnak tetszik is, ahogy játssza magát..

Akkor le is mondhatok róla, ugye? :D

2018. szept. 13. 19:42
 4/11 anonim ***** válasza:

A legjobb módja, ha összejöttök Pistivel. Menj oda hozzá, hívd el egy fagyira (még jó idő van), Annának nem kell róla tudnia, aztán randizzatok. Beszéld meg vele mit gondol Annáról. Csak úgy könnyedén, tréfásan vesd fel mikor ketten vagytok, hogy "Hallod, Anna elég sokat lóg körülötted. (Kuncogás) Mit gondolsz róla?" Aztán ha + választ kapsz, akkor randi végén megbeszélhettek még 1 találkát, és ha ott is jól érzitek magatokat, akkor járhatnátok együtt is.


Ezt azért neked kellene megugranod, mert Pisti a büdös életbe nem fogja XD ő most arra vár, hogy a 2 lány megkűzdjön érte. Kissé szánalmas és gyáva, én ugyan nem is futnék ilyen után, de ízlések és pofonok. De ha sokat vártok mind a két szék közé estek.


Hány évesek vagytok amúgy?

2018. szept. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pisti és Anna 17.

En pedig 16.

2018. szept. 14. 07:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Hívd el, mert Pisti nem fog lépni. Ha nem gond, majd elmondod, mi lett?
2018. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen megértetek az első kapcsolatokra, hívd el randizni. Aztán mond el mi lett :)
2018. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Pisti elhívott deszkázni vasárnapra.

A barátnőm teljesen kiborult, azt híreszteli a suliban, hogy nekem van egy 53 éves pasim, és egy r*bi vagyok..

Es persze mindenki be is dől neki, olyan jól hazudik. Egyedül a barátaim, és Pisti nem hiszi el ezt (meg persze néhány ember, aki normális).

2018. szept. 15. 18:25
 9/11 anonim ***** válasza:

"Egyedül a barátaim, és Pisti nem hiszi el ezt (meg persze néhány ember, aki normális)."


Na, ezek az emberek számítanak a többi meg nem :) Most Pistin a sor, hogy helyre rakja Annát. Mindenki előtt, hogyegvédje a becsületedet.


Amúgy szép "munka" volt ;)

2018. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mikor deszkáztunk,akkor találkoztunk Annával, és a pletykázós

"barcsinőcsieivel".. Pisti kiált mellettem, megmondta Annának, hogyha így folytatja, és ilyen dolgokat terjeszt rólam, annak nem lesz jó vége. Ezután otthagytuk őket.

Kb. 10 perccel később én bementem az egyik boltba, addig Pisti (akinek egyébként Marci az igazi neve :D) kint maradt. Üveg volt a bolt ajtaja. Amikor álltam a pénztárnál láttam, hogy Anna "rámászik" Marcira. Láttam Marcin, hogy kicsit lesokkolódott, de azonnal lerázta magáról a csajt, majd mikor kijöttem a boltból, akkor azonnal elmeséltem nekem mindent. Ez nekem nagyon jól esett. (Mármint nem az, amit Anna tett, hanem amit Marci :D)

2018. szept. 16. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!