Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12 évesen lehet valaki szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évesen lehet valaki szerelmes?

Figyelt kérdés

A kistesóm barátnője fülig szerelmes az egyik osztálytársukba. Minden poénján vihog, akkor is, ha abban egy csepp vicc sem rejlett. Azt mondja, hogy amikor meglátja, akkor a szíve hevesen dobog, a gyomra pedig, mintha "összezsugorodna",és szorít.

Megemlíteném, hogy az osztály nagy része (beleértve a szóban forgó lányt is) minden 13-14 (esetleg 15) éves lányt, akinek barátja van/volt már r*b@ncnak neveznek. Ebben mi a logika? Közülük szinte már az összes (volt) szerelmes,még 11 éves korukban is.. Az nem fiatal?

Szerintem ez egy kicsit korai, de ez csak az én véleményem. Gondolom ez még, amolyan "én is szeretnék egy barátot, mert már elég nagynak érzem magam" gondolatmenet.

Szerintetek ez nem korai, ahhoz, hogy mélyebb érzelmek fűzzék az embert egy másikhoz?

Én 16 éves múltam, és még 1 barátom/szerelmem se volt.


2018. szept. 16. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dante, a híres költő mindössze 9 évesen ismerte meg élete szerelmét, aki egyben a múzsája is volt nagyon sokáig.

Ugyan 10-12 éves korban még valamikor nincsenek nemi hormonok(Bár, már van olyan lány, aki 11-12 évesen menstruál, méghozzá nem is ritka, tehát ez az állítás nem minden esetben igaz.), de érezhet valami szerelemhez hasonló dolgot, sőt szerelmet is érezhet, nem lehetetlen. Attól, hogy te 16 évesen még nem voltál szerelmes, nem jelent semmit, mindenki más. Én is, csak egyszer voltam, 15 évesen,(majdnem 2 évig) és az viszonzatlan volt, azóta volt már közöm 1-2 pasihoz, de egyikbe sem voltam szerelmes, csak szerettem őket egy bizonyos szinten.

2018. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
51%
12 évesen több ismerősöm is olyanokat mondott hogy:"Xy-nal járok, mert szakítottam yx-el,de nekem igazából xyz tetszik!"(tipikus r#bancok) Lehet hogy tetszik neki az a személy de majd rájön hogy fiatal hozzá és egy kapcsolathoz is. Talán pár év múlva rájön hogy mi is az a szerelem.És ne bánkódj amiatt hogy nincs/nem volt barátod,jó tudni hogy te nem egy tini k#rv@ vagy👍(majd rádtalál az igazi🙂)
2018. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól miért tinikur va valaki, ha szerelmes 15-17 évesen, vagy már volt egy-két pasija? xD

Logika.

2018. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen azt hittem, hogy szerelmes vagyok. Később rájöttem, hogy ez messze van az igazihoz. Sőt.. Szimplán csak tetszett a kisfiú.
2018. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!