Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyrn helyzetben hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyrn helyzetben hogy jöhetnék rá, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Ősz végén minsig részt veszek egy németversenyen, ahol az egyik srác úgymond a legnagyobb ellenfelem (hol ő az első, hol én). A múlt alkalommal hirtelen láttam a bejáratnál, és nagyon meglepődtem, csak így néztünk egymásra, ezután bent a teremben rám is köszönt. Mikor befejeztem a munkát, akkor is oldalra néztem, hogy ő kész van-e, és a távolból könyökölve lesett és rám mosolygott. Miből tudhatnám, hogy ezt csak a versenyzésből csinálja vagy esetleg tetszem neki?


17/l


2018. szept. 9. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj, az elet rovid! Szerintem ha mar radmosolygott, akkor bejossz neki ne vesztegesd az idodet, menj oda hozza beszelgetni! Legrosszabb esetben lehet szerzel magadnak egy jo baratot! Fo a batorsag ! Sok sikert!
2018. szept. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!