Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon még mindig bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még mindig bejövök neki?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen van egy külföldi srác,akivel vonzódtunk egymáshoz,vibrált a levegő.nem akartam senkinek mondani, h tetszik,mivel abszurdnak tartottam nyelvismeret hianya miatt,de idosebb munkatarsam egybol kiszurta,hogy valami van a levegoben.sajnos nem lett semmi komolyabb a nézéseken,mosolygasokon kivul.most osszejott egy lannyal aki ugyanabbol a varosbol eljott dolgozni.nagyon rossz ezt latnom.legrosszabb,hogy latom megvannak a lannyal,de ha a kozelben dolgozik,tobbszor eszreveszem,hogy nez,es nem krpzelem be,mert mindjak kollegak is.lehetseges,hogy még érez némi vonzalmat?

2018. szept. 29. 15:37
 1/2 A kérdező kommentje:
En nekialltam tanulni a nyelvet szorgalmasan,nemrég,de neki gőze sincs erről,mivel legalabb 1evet kell tanulni,egy hasznalhato szintre,es nem is akartam nyomulni.szoval ne rohogjetek ki,most tudom azzal jöttok majd,milyen hulye vagyok, de nekem egyebkent is tetszik ez a nyelv.kitudja,barmikor jol johet.
2018. szept. 29. 15:43
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha barátnője van akkor ne igazán remenykedj. Ha akarna valamit már lépett volna.
2018. szept. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!