Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon klisé problémám van, és nem tudom megoldani sehogy se. Van egy srác az osztályomban, aki év eleje óta nagyon tetszik (azóta, hogy elhívott párnak). Első félévben inkább csak cseszegetett, cukkolt, viccelődött. Akkortájt vettem észre szimpátiára utaló jeleket az ő részéről. Nem léptem semmit, mert gondoltam majd ő fog ha akar. De még mindig semmi. Ebben a félévben is nagyon sokat beszélgetünk, szokott órán bámulni, gyakran kér tőlem segítséget, de semmi. Megvan köztünk a kémia, de ő nem lép. Amúgy se nem az a bátor fajta lányokkal szemben. Még nem is volt soha barátnője, nem mintha nekem lett volna barátom. Az a fajta srác, akit mindenki bir, de tartozik kifejezetten a menők közé. Csak szeretném tudni, mit kellene tennem, ha van valami, de ő nem tesz semmit.

14/L



2016. márc. 25. 19:09
 1/3 cyrano válasza:
próbálj meg lépni felé beszélgess vele többet,lehet hogy egy kicsit visszahúzodóbb tipus.én sem nagyon mertem elmondani az érzéseimet csak egy hosszabb idő után(én egy kicsit visszahúzódóbb tipus vagyok)de sztem próbáld meg nem veszíthetsz vele. 15/f
2016. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne kínáld magad tálcán.

Add felé a folyamatos jelzéseket, mosoly, szemezés, dicsérd meg stb.

És ebből le kell vágnia mindent, tehát lépni fog.

2016. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem tanulj és tanulj és tanulj!! Pasizni ráérsz majd 17-18 évesen. Nem rosszból írom de 14 éves korban még nincs meg az ami össze tartana titeket nem beszélve arról hogy a 14 éves fiúk aztán nagyon de nagyon nem tudnak szeretni meg komolyan venni a dolgokat hidd el felesleges 14 évesen járni valakivel.

De persze én ezt hiába írom le mert a mai világ már elvan baszva!

2016. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!