Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha én magam se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Porkardfogútigris kérdése:

Mit tegyek ha én magam se tudom mit érzek?

Figyelt kérdés
Van egy srác osztálytársak vagyunk már 10 éve. Nagyon szeretem fiú legjobb barát egy szóval imádom a gyereket. De néha csak így random eszembe jut hogy mi lenne ha többként éreznek. Olyan 2 éve szerettem többként mint barát. Akkor ő félig meddig tudott is erről de azóta csak friendzone. Nem akarok többet de mégis szeretném ha mindig mellettem lenne és nem hagyná hogy magam legyek. Ez vagy az hogy nagyon kötödök hozzá vagy az hogy szerelmes vagyok belé. Magam se tudom eldönteni. Néha akarok felé közeledni de tudom hogy a legjobb barátom és ezért nem lépek. Szerintetek miért van ez?

2018. okt. 7. 21:47
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát fiú és lány között nincs igazán barátság ha van az nagyon ritka mivel az egyik fél többet érez ..szerintem kötödés miatt érzed ezt mert tudod hogy jóban roszban melleted van
2018. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő között nincs sok külömbség, csak azonos neműekkel azért nincs ilyen mert nem vonzódnak egymáshoz, mint ahogy a tesók sem.
2018. okt. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2018. okt. 8. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!