Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó ötlet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet lenne? S o s

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek régebben tetszettem, most pedig nekem tetszik és tudom hogy jó tanácsokat ad és ha megkérem hogy adjon tanácsot abban az ügyben hogy van egy fiú aki tetszik nekem és nem tudom hogy viszonozza-e és ezt honnan tudhatnám meg?
2018. okt. 9. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet

- azt fogja hinni hogy más tetszik neked így ha erdekled se fog kezdeményezni

- ha elmondod vagy levágja h róla van szó gondolom annak nem örülnél...attol már jobb ha elé állsz és elmondod hogy érzel

Talalj ki mast :)

2018. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi változott, hogy most már tetszik?(Ha szabad tudni)


Egyébként meg szerintem nem jó ötlet, ahogy írta #1.

2018. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Találkozol vele valami randi-szerű eseményen és megcsókolod. Abból érteni fog. Fölösleges a célozgatás és köntörfalazás, légy közvetlen!
2018. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!