Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkos akarok lenni Mit...

Öngyilkos akarok lenni Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs értelme az életemnek, sok csalódás ért mostanába.

Akiről azt hittem hogy a legjobb barátom, most se áll mellettem. Amikor én 14 éves voltam a szüleim elválltak és elkedtem hallgatni Lil Peepet. Alapból nagy csalódás volt hogy nem látom az apám, de egy évre rá meghalt Peep. Peep-ben találtam meg igazán magam, de most hogy ő elment, nincs értelme élnem.

Többször gondolkodtam öngyikosságon, de nem tudtam megtenni.


2018. ápr. 5. 15:00
 1/10 anonim válasza:
Ezért ne öld meg magad. Ha annyi történt amennyit mondassz akkor csak műdepizel. 12/l
2018. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne tedd!!
2018. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha úgyis meghalsz nemsokára, előtte próbáld meg ki mindazt, amit nem mertel eddig.
2018. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyitől feladnád akkor mi ledz veled később? Ez még csak az előjáték volt..

Én is túléltem amikor meghalt 2Pac és Eazy-E

2018. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Ha annyira öngyilkos akarnàl lenni màr règ megtetted volna.

De útàlom az ilyen embereket nint te vagy!

Tedd meg ,ne itt rinyàlj!


Majd írd meg hogyan sikerült!😠👎

2018. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Neked tetszett az a szar?

Kys

2018. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Ha valóban ott tartanál, nem csak megakarnád tenni hanem meg is tennéd.

A másik, hogy én is voltam hasonló helyzetben. Ki is jelentettem, hogy öngyilkos leszek, aztán volt szerencsém eltölteni két napot bent a zárt osztályon.. :/

2018. ápr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mindenkinek vannak nehéz periódusai az életben. Neked is lehet az van most. Ne figyelj a rosszindulatú kommentekre. Az öngyilkosság viszont nem játék! Tapasztalatból mondom: én fél évvel ezelőtt öngyilkos akartam lenni, és nem azért, mert meghalt a kedvenc sztárom, hanem neharagudj, hogy ezt mondom, de sokkal komolyabb problémák miatt, amikről azt hittem, sose fognak mególdódni. De megoldódtak. Idővel. Szóval az öngyilkosság nem megoldás! Nem is műdepi, ez is igaz, viszont gondolj bele: ha most ilyen fiatalon kiontod a saját életed, megfosztod magadtól a jó dolgokat, amik egyszer úgyis jelen lesznek az életedben (barát/barátnő, haverok, szerelem, siker, stb.) Nem mellesleg, ezzel a tragédiával valószínüleg tönkretennéd a szüleid/nagyszüleid/szeretteid életét is. Kitartást neked, és ne feledd: az öngyilkosság nem megoldás!
2018. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az életedet ne akard eldobni, mert meg kell látnod, hogy az élet ajándék, az élet csodálatos, csak meg kell találnod benne a helyedet, ami boldoggá tesz, és amiért erre a világra jöttél. Azt az energiát, amit végzetes dolgokon való gondolkodásra fordítasz, fordítsd át pozitív dolgokon való gondolkodásra. Mi tesz boldoggá? Mi motivál? Lesz időszak, amikor semmi. Akkor csak használd a kapaszkodókat, olvass, aludj sokat, és lassan a háborgó tenger majd megnyugszik. Amikor pedig olyan időszakban vagy, akkor "valósítsd meg magad". Tanulj valami újat, tervezd meg,hogy hova utaznál például szívesen, mi lenne a munka, amit szívesen végeznél, tűzz ki kisebb célokat, például az iskolában az előrehaladással. Látogass el olyan rendezvényekre, ahol hozzád hasonló gondolkodásúak vannak. Menj el önkéntes munkára akár ( pl. gyerekkórházban mesét olvasni, menhelyre sétáltani stb.), és meglátod egyrészt, hogy mennyire szükség van itt rád, másrészt nagyobb szeletet látsz az életből, és rájössz, mi a te utad. És nagyon fontos: soha, de soha ne add fel!
2018. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A kereszténység segíthet. Van az életnek értelme! :)
2018. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!