Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek feltűnik, ha egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek feltűnik, ha egyik osztálytársatok szerelmes a másikba?

Figyelt kérdés

2018. okt. 16. 19:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Még mindig az előző vagyok(nagyon szeretek dumálni,be nem fogom a szám soha😂), ilyen cikis esemény mindenkivel megtörténik legalább egyszer az biztos😁Amúgy képzeld múltkor meg miután kijöttem egy olyan óráról(angolról)ahol az osztály ketté volt véve(ugye angolosok-németesek)és a kiszemeltem is angolos mint én,azt mondták a barátnőim hogy olyan vörös vagyok mint a pirospaprika ez azért volt mert néha beszélgettünk az órán a kedves szerelmemmel😂remélem nem vette észre hogy piros volt az arcom mert hát ő sem hülye,a teremben nem volt 60 fok😊😁Hát igen ezek biztos hozzátartoznak a szerelemhez!😊És hidd el,lehet hogy többet érez majd irántad mint barátság.Amúgy nekem ez az utolsó évem általánosban és ha arra gondolok hogy elkell válnunk majd év végekor mindig a sírás kerülget,de épp ezért akarom kihasználni ezt az egy évet de szerintem majd bevallom neki év vége fele végülis nem veszíthetek vele semmit max visszautasít,de legalább majd tudni fogja mit érzek iránta és én is szeretném tudni hogy ő mit érez irántam😊😃Na most már nem dumálok többet😂😂Továbbra is sok sikert és kitartást neked!😄
2018. okt. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hűha😶😶

Fel vagy ám pörögve 😁

Nem baj, nagyon aranyos vagy, és sok sikert nektek!💙💙

Én viszont tényleg jobb, ha elfelejtem, friend-zoneba vagyok, és kész.😅

2018. okt. 31. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!