Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Soha nem fogom megtalálni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogom megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés

Kétszer is átejtettek ebbe a rohadt életben.

Életembe 2szer voltam szerelmes és mind a kétszer ugyan azt eljátszották velem. Ők nekik csak pótlék voltam, visszaéltek az érzelmeimmel, tetszett nekik, hogy végre valaki szerelmes beléjük vagy én nem is tudom.

A többi kapcsolatomban meg én nem éreztem semmit a másik iránt és hamar vége lett.


Kezdem feladni azt a reményt, hogy egyszer lesz egy olyan csaj aki szerelemből, szívből szeret és számomra is tökéletes.



A következő szerelem is ugyan ez lesz. Mert akkor a szerelem nem is jó hanem egy betegség.

Miért csinálták velem? Pedig én tényleg megtettem mindent.

16f



2018. okt. 16. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

16 vagy ember,hova keresed az igazit? 😂

Igen néha becsúszik,hogy visszonzatlanul szeretsz.Szívás,de van ilyen.Aki keres az talál,ha tovább próbálkozol előbb-utóbb lesz aki szeret és te is tudod szeretni

2018. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És, hogy tudom azt megcsinálni, hogy ne szeressek bele emberekbe?
2018. okt. 16. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Ha 17 éves korodig nem találod meg akkor soha többé nem szól hozzád senki!!!
2018. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez mi? Valami copy paste szöveg?
2018. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az számít hogy ők mit tesznek meg érted
2018. okt. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mert akkor a szerelem nem is jó hanem egy betegség"

Bizonyos értelemben az is :D

Amúgy nyugi van. Nem csak te vagy ilyen szerencsétlen.

Az igazit meg ne keresd, úgy is megfog találni, ha kell ha sem.

2018. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy bárkit vigasztalna a tudat, hogy más is így járt már.
2018. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudok róla, pont olvastam nem rég egy ilyen kérdést ahol mint ha a az én számból vette volna ki a szót azt irta le...
2018. okt. 17. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!