Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjon a barátnőm rólam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjon a barátnőm rólam a crushomnak?

Figyelt kérdés
Van egy lyukas óránk a suliban ahol a barátnőm, a crushom meg még 1-2 ember van. A barátnőmnek támadt ez az ötlete hogy akkor mondana neki valamit rólam. Szerintetek mit? Ötleteljetek pls

2018. okt. 18. 08:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Tininyelven egy olyan személy, aki iránt érzéseket táplálsz a tudta nélkül. De hogy ezt miért nem lehet normálisan leírni?
2018. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Magyarul: Kiszemelt 😊
2018. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
Mondja azt hogy egészben le tudsz a torkodon nyomni egy A osztályú előre csomagolt haragoszzöld Lidl uborkát és csak kicsit lesz könnyes a szemed, de az orrodon kapsz levegőt. A crushod hamarosan fel fog keresni, addig gyakorolj hogy ne bukj le a hazugsággal. Mást nem kell mondania ez elég lesz.
2018. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Eddig mindig rendesen kiírtam hogy a srác aki tetszik de ha ilyen bunkók vagytok miért válaszoltok?!?!?!? Sosem értettem az ilyeneket. Jegyezzék meg magatoknak hogy ez a hülye még magyarul sem tud (ami nem igaz) de miért muszáj ezt leírni?
2018. okt. 18. 13:30
 15/20 anonim ***** válasza:
48%

Édes istenem, annyira megnéznélek titeket tizenvalahány évesen... Biztos pelenkás korotoktól fogva marha éretten viselkedtetek :D Azért ilyen, mert fiatal, fogjátok már be tényleg.

Kérdező, amúgy tényleg olyasmit, ami igaz, de esetleg szimpi lehet neki. Gondolkozzatok el a barátnőddel, mi az, amit a legjobb tulajdonságodnak tartasz, vagy a barátnőd annak tart, esetleg ha tudjátok, hogy van valami közös érdeklődésetek, azt is megemlíthetitek neki csak úgy mellékesen. Jó ötlet a közvetítő, de neked is közeledned kellene hozzá, nem kell megijedni, csak ügyesen :) Ne nyomulj, de azért jelezd, hogy kedveled. Sok sikert!

2018. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
61%
A feleségemmel 10 éve élünk együtt és ő mutatott hasonlót mint az uborkás. Egy jó kapcsolat alapja a hasonló érdeklődési kör és értékrend. Én így találtam meg gyermekeim anyját.
2018. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
Utolsónak RESPECT!! :"DD
2018. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
63%

15: Nem viselkedtünk érettem, de nem crushoztunk :D


Ettől kiégett a szemem, az agyam :D

2018. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
25%

bocs, hogy zavar, hogy szétcseszed a nyelvemet olyan szavakkal amiknek VAN magyar megfelelője


a kérdésedre meg nem tudunk válaszolni

2018. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
43%

Jah, mert a ti időtökben biztos nem voltak idegesítő tiniszokások xD

[link] Amúgy meg csekkold, mennyit használsz ezekből :D

2018. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!