Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb baratomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Regota ismerjuk egymast,egyszer ki is alakult valami... egyutt voltunk kb 2hetet talan?!..

Aztan szakitottunk,nyarra ossze vesztunk.

Osszejott egyik ismerosommel,akivel amugy nem nagyon szimpatizalunk.

Majd most szeptemberben a suliban ujra meglattam...

1het utan ujra beszeltunk,es kiderult szakitottak.

Elkezdetz utalgatni,hogy akarna tolem valamit,de az nem kapcsolat,hanem szimpla kavaras.

Ugye "baratsag extrakkal" egy ideig nemet mondtam,aztan csak be adtam a derekam.

Es csak kavaras volt plusz haversag.

Persze nem kellett nagyon eroltetni,mert vonzodtam elegge hozza.

Ez megy kb 1 honapja es asszem bele szerettem,utalgattam is ra.

El is mondtam neki,hogy valami...

Es kicsit se akadt ki,de olyat se mondott,hogy oke kezdjunk bele egy komolyba,de olyat se ,hogy maradjon ez vagy,hogy meg baratsag se legyen tobbet.

Szoval SEMMIT SE.

Igy hat tereltunk a temat,es csak kavarunk tovabb...

Szakitsam meg a kapcsolatot vele?

Kezdjek el masokkal ismerkedni?

Vagy varjam ,hogy alakuljon ki valami?



2018. okt. 20. 17:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Hogy van valami*
2018. okt. 20. 17:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem annyira LB kategóroa de te tudod, te ismered. Kérdezz rá, mit szeretne. Viszont elég öngyilkolás ha csak egyoldalúak a dolgok, akkor inkább lépj tovább a kavarásból.
2018. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon furcsa. Kérdezd meg tőle akar-e komoly kapcsolatot vagy se? Inkább ne kavarjatok azt tanàcsolom
2018. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azert nem tunik "lb" dolognak,mert nem irtam le a megismerkedesunk hatteret es,hogy miota ismerjuk egymast.
2018. nov. 2. 00:49
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem csapd arcon magad, mert nem létezik fiú lány barátság, csak fiú lány rivalizálás.
2018. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valaki sosem lesz ehhez érett! Kavargassatok csak, nem rossz az. Mellette ismerkedj emberekkel, majd mikor jó minden őt meg pofára ejted
2018. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!