Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni, miben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni, miben változzak?

Figyelt kérdés

Igyekszem röviden összefoglalni.

16 éves lány vagyok, a barátommal több mint egy éve alkotunk egy párt. Mindig nagyon boldogok voltunk egymással és mindig figyelmesek voltunk a másikkal szemben, azonban az augusztusi hónapunk túl stresszesre sikeredett. Rengeteget veszekedtem vele,és olyan dolgot tett amit nem kellett volna, de úgy éreztem megtudok neki bocsájtani.

Nem rég külön mentünk, hatalmas stressz volt és herce-húrca ez, de nem bírtuk egymás nélkül. Elhatároztuk hogy helyrehozzuk a kapcsolatunkat mert nem szeretnénk egymást elveszíteni, azonban én nem tudok nem veszekedni vele. Szegényt mindig nyírom okkal vagy ok nélkül. Nem szeretnék vele szakítani, abban kérem segítségeteket hogy hogyan tudnám észrevenni magam, hogyan tudnám észlelni azt hogy egy újabb fölösleges vitát generálok, és ha sikerül észrevennem de elvakít a szürke köd, mit tehetnék annak érdekében, hogy tisztán lássak?



2018. okt. 22. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor haragszol rá, akkor mondd meg neki, hogy neharagudj, de most ők nélkül haragszom rád mert rossz kedvem van, és ez kivetül rád. Igazából nem is rád haragszom. Szóval most egy kicsit elmegyek, kiszellőztetem a fejem, és ha majd megint normális leszek, akkor jelentkezem. Köszi, hogy megérted.
2018. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számolj magadban gondolatban 10-ig, mielőtt elkezdesz megint hisztizni, és gondold át, hogy megéri-e. Illetve hogy bitosan igazad van-e és képzeld magas az ő helyébe
2018. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az, ami bosszant téged? Ha folyamatosan veszekedsz, annak külső vagy belső oka van, de mindkét esetben meg lehet találni. Lehet mégsem tudsz megbocsátani?
2018. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valoszinu, hogy melyen meg benned van az egesz dolog ami neha egyik percrol a masikra kijon rajtad. Viszont merlegelned kell, hogy vagy veglegesen lezarod az egesz dolgot magadban es ujra a maximumot nyujtod vagy folytatod tovabb es esetleg megint a kapcsolatotok karara megy.

Benne van a pakliban, hogy orokke benned marad ez az egesz es neha kiborulsz miatta

Viszont hogyha folyamatosan ezen jar az agyad es mar tudatodon kivul is ezt vagod a fejehez, lehet, hogy tenyleg jobb lenne kulon es egy olyan embert keresni magadnak akivel 100%os bizalom van.

DE mivel aterzem a helyzeted es feltetelezem, hogy szereted is lehet lekene vele ulnod oszinten atbeszelni az egeszet es magadban is tisztazni mindent.

2018. okt. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat és a rengeteg tanácsot. Igyekszem megfogadni őket, feldolgozni mindazt ami velen történt és igyekszem odafigyelni majd arra, hogy a barátomnak is jó legyen. Csak annyira nehéz most, mert tudom hogy egyik pillanatról a másikra nem lehet változni, ehhez is idő kell. De az az idő meg kitudja mennyi. Hiszek abban hogy erős a szerelmünk és ki bírunk mindent együtt.
2018. okt. 23. 04:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!