Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor velem van a baj,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor velem van a baj, változzak meg?

Figyelt kérdés

Az van,hogy nagyon sok lánnyal beszéltem és próbáltam kedves lenni,bókolni,érdeklődni,jó hallgatóság lenni stb,de hiába mert kb az összeset nem érdekelte,flegmáztak mind, szóval a kedvesség nem jött be nekik,de miután én is elkezdtem beszélni az ő stílusukba az igen,de nekem nem megy ez,hogy flegmázok meg laza stílus stb,de ahogy látom szinte mindenkinél ezzel érek csak valamit és kezdem úgy érezni,hogy semmire nem fogok menni lassan azzal,ha tisztelek egy lányt..

Változzak meg,hagyjam a francba a bókpkat,az udvariasságot meg ezeket,ha barátnőt akarok?

16/F



2017. jún. 18. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehogy megváltozz! Te helyes úton haladsz csak olyan lányokat fogsz ki, akik viszont nem biztos, akik ezeket a gesztusokat nem értékelik (ők a saját szemembe el vannak ásva). Majd jön egy lány, aki értékelni fog téged, aki magadért fog szeretni és ez nem tudhatod mikor lesz. Váratlan. Addig is sok szerencsét, ez ne keserítsen el (elvégre 2017-et írunk 😕) és ne változz meg, mert így vagy jó. 😉
2017. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne változz meg! Mármint lehet önzőség amit mondok, de örülök, hogy léteznek még ilyen emberek! Talán azért nem találok soha olyan fiút aki nem csak külsőre jön be, mert nekem számít az udvarisasság, de főként a tisztelet. Kérdező talán keress vizahúzódóbb lányokat, ők értékelni fogják. :)
2017. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat^^

Kedves második, biztosan találsz majd egy olyan fiút,szorítok neked,sok sikert^^

2017. jún. 18. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
2. Vagyok, köszönöm, én is szorítok neked :) Mint mondtam, személy szerint én sokkal jobban értékelem a te viselkedésed, mint a flegmázást!
2017. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne változz meg. Rossz lenne ilyen fiúk nélkül mint te:)

L

2017. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amugy a 2. Válaszoló arra céloz hogy írj neki. De lehet rosszul látom:D

L

2017. aug. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kedves 6-os, de nem szándékozom itt ismerkedni! :)
2017. aug. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, csak úgy látszott:)
2017. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!