Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változzak meg? .

Figyelt kérdés

Én azt hallottam, hogy aki nem szép/helyes az nem is lehet boldog.Mert hát ugye kinek kellenének azok akik nem néznek ki jól.Én mégis BOLDOG vagyok, jól érzem magam úgy ahogy vagyok.Mégis mindenki bánt, mert más vagyok..De én úgy érzem jól magam ahogy most vagyok.Megéri változnom? csak azért hogy ne bántsanak?Gondolom rá jötetek arra is hogy az elenkező nemel sem jövök ki jól.



Eddig akik tetszetek,nem akartak engem.Most akinek bejövök és nekem is tetszik messze lakik.Azt mongyák hogy a távkapcsolatoknak sosincs jó vége.Azzal aki szeret lehet csak hónapok múlva találkozom.Nektek mi a véleményetek a táv kapcsolatokról?



2017. nov. 15. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne változz meg senki miatt! Pláne ha boldog vagy! Aki szeret az nem akar megváltoztatni.


Én szerintem nem bírnám a távkapcsolatot, de nem tudom, nem volt még semmilyen.

2017. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Ne változz meg ha te igy boldog vagy. A szépség szubjektív van akinek nem tetszel de van akinek biztosan.


Nekem pont távkapcsolatom van, nem a legjobb, szörnyen tud hiányozni a másik viszont ha nem csak havonta egyszer tudnátok találkozni hanem legalább kétszer akkor az még nem olyan vészes. Próbáld meg max ha nem megy megbeszélitek..

2017. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyenge vagy de ezen valtoztathatsz. Miat jön hogy megismerkedsz a romlott gusztustalan vilaggal. Hajra ez az elet
2017. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne változz meg, ha boldog vagy. Bár félek attól, hogy nem vagy teljesen az. Nem az a fontos, hogy mindenki, vagy hogy sokan elfogadjanak, mert olyan úgysem lesz. Akármilyen vagy, lesznek utálóid. Vagy az egyik oldalról, vagy a másikról. Nem tudom hány éves vagy, mert sok múlik azon is. Még sokat változhatsz anélkül is, hogy észrevennéd. Külsőleg és belsőleg is. Tanulj és sportolj, az mindig előre viszi az embert, és legyen rengeteg akaraterőd, és tartásod. ;)


Amúgy én 18 éves koromban jöttem össze egy 15 éves lánnyal, aki 70 km-re lakott tőlem. Az elején heti 1 napot találkoztunk, majd fél év után már hétvégéket töltöttünk együtt, majd 3 év után összeköltöztünk. 7 évet voltunk együtt, és elmondhatom, hogy életem legszebb évei voltak. A végén sajnos mindketten elszúrtuk, de nem a távolságon múlt. De itt is számít, hogy mennyi a távolság, és hogy hány évesek vagytok.

2017. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!