Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az egyetemen nagy esély van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemen nagy esély van arra, hogy egy hívó fiatalra rátaláljon a szerelem?

Figyelt kérdés

Már régóta szerettem volna egy barátnőt,azonban sose volt olyan egzisztenciám illetve sose voltam olyan "típusú" aki ezt megengedhette volna magának.

De ahogy telt az idő egyre erősödött bennem az érzés, egyre jobban vágytam egy "társra"..:) és most,hogy egyetemre fogok menni,ahol már a tanulás mellet az egzisztenciám kiépítésére is fogok hangsúlyt fektetni jó lenne megtalálni a nagy őt :)

Azonban sajnos a mostani fiatalok nagyon kevés része rendelkezik olyan értékekkel ,olyan felfogással ,mint én vagy hívő társaim ,többek között:nincs szexuális együttlét házasságig,bulizás kizárva,tisztelet az embertársak felé (ahhoz is ,akik mondjuk elgondolásunk szerint nem érdemelné meg) stb.. :).

Tehát a kérdésem ,sok esélyem lenne az én szemszögből ,az én értékrendemhez hasonló lány találni? :)



2017. máj. 11. 19:25
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Szerencsére az ilyenekből egyre kevesebb van...
2017. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
82%
Érték? Nem írtál semmi "értéket" magadról :/
2017. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
2: Nézz utána,hogy a keresztények ,milyen általános normákkal rendelkeznek :)
2017. máj. 11. 20:04
 4/46 anonim ***** válasza:
85%
Jó van na kérdező csak szívatlak kicsit :P De amúgy kérdésedre válaszolva nem kifejezetten hiszem hogy találni fogsz ilyen lányt de ha mégis akkor.... akkor legyetek boldogok xD
2017. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Az miért érték, hogy nem bulizol? Isten tiltja, hogy jól érezd magad? Hogy barátaiddal szórakozz, esetleg egy kevés alkoholt igyál? (Nem úgy, hogy berugsz, de egy kupica pálinka jól tud esni).

Vagy a csak házasság utáni szex. És ha nem is passzoltok majd a pároddal ilyen szempontból?

A tisztelet pedig nem ezen múlik. Ismerek embert, aki egész hétvégén bunkó mindendikvel, aztán megy gyónni, majd folytatja a bunkózást, sértegetést. De olyan ateista is van, aki viszont illemtidó, kedves, tisztelettudó.

Én tényleg nem ítélem el, ha valaki vallásos, Istenben én is hiszek, de ezt

nagyon nem értem.

2017. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Nem az az ertek ,hogy nem bulizok,hanem ennrk az oka :) .

Termeszetesen ihatok alkoholt es persze ez is egyfajta "aldas" ,azonban ketlem,hovy a bulizas egy kulturalt italozasbol allna:).

2017. máj. 11. 20:20
 7/46 anonim ***** válasza:
67%
Nehezebb dolgod lesz, de nem lehetetlen :) Sajnos sokan nem tudják elfogadni vagy megérteni, hogy nem mindenki egyforma. Egyik jó ismerősöm és családja szintén hívő és mindenki megtalálta a maga párját, szóval sok sikert! :)
2017. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
82%
Én az egyetemen párt ugyan nem találtam, de 2 lány barátnőm is lett, akik hívők. Ha jársz lelki közösségbe, azért fogadni merem, hogy ott is picit több a lány, így több az esélyed, hogy a sulidban is lesz ilyen. :) Én éppen az esküvőnkre készülök, azzal a gondolkodással, mint Te, pedig nem könnyű a természetem, de nincs lehetetlen. Istennél pláne nincs! :)
2017. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim válasza:
Ha pesti vagy, pl próbálhatsz Károlis lányokkal ismerkedni. Ott sokan vannak így mint te :)
2017. máj. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim válasza:
100%
Utolsó: en a Karolira járok, de nem tudok ilyen lányokról mint a kérdező, pedig majdnem az egesz kart ismerem :D Persze mas karokon lehet nem ez van, de csak azert mert egyházi iskola en nem felelteleznem ezt.
2017. máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!