Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek alapján szerintetek csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján szerintetek csak barátként kezelt?

Figyelt kérdés

Én sajnos nem tudom eldönteni, mert fura volt az egész...

Történet:

Van egy fiú akiz rgy versenyen leazólítottam információ miatt.

Aztán megkérdezte, hogy nem megyek-e ki mivel rágyújt, aztán kimentem és beszélgettünk, meg kicsit megismertük egymást.

Aztán bemutatkozott és kezet fogtunk.

Utána be is jelölt facebook-on.

Aztán visszamentünk, én másik társasághoz is odamentem.

Aztán később bementem oda ahhol a fiú is volt, meg a verseny és néha odajött, néha én mentem oda aztán beszélgettünk.

Kabátban voltam és megkérdezte, hogy nincs-e melegem, aztán mondtam hogy melegem van csak lusta voltam levenni a kabátot és mondta hogy ő vetkőztet le (mármint a kabátot) és eközben hozzáért a kabátomhoz.

Aztán ezt vagy 2x megcsinálta még.

Később mondta, hogy fáradt és rám hajtotta a fejét.

Mikor a versenynek vége volt, akkor elköszöntünk egymástól.

Ő puszit adott az egyik arcomra és én kiegészítettem, hogy a másik arcára is adtam.

Aztán később mikor neki is vége volt a versenynek leírta hogy mi volt aztán kicsit beszélgettünk és ennyi volt.


2018. okt. 28. 21:20
 1/1 HEyoalf válasza:
Hát azért a puszi elég sok mindent elárul, viszont ha ezek után is beszélgettek, látod hogy keres téged akkor valószínűleg több mint barátság. Én drukkolok neked!
2018. okt. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!