Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és tavaly jött hozzánk egy tök helyes tesi tanár. Nem én vagyok az egyetlen akinek bejon nyilván de kezdtem sokszor úgy érezni hogy figyel engem, mosolyog rám etc. Amugy 23 éves. Azonban idén minden más lett. Tavaly csak pár órát tartott nekünk, most viszont rendesen oraszamba ő lett a tesi tanárunk. Én örültem is neki mert közben az hogy tetszik megváltozott és rajottem hogy szerelmes vagyok belé. Alig vártam hogy láthassam hogy rám mosolyogjon és a barátnőim is biztattak hogy ha olyanra fordul a helyzet akkor beszéljek vele az érzéseimről. Sajnos azonban idén olyan más. Szigorú velünk, néha kiabál is, és múltkor velem is kiabált pedig nem tettem olyat amit nem kellett volna csak szimplán futás közben megalltam cipőt kötni. A héten 1x a 12.B osztállyal van összevont óránk és ő tartja nekik is. Az unokatesóm abba az osztályba jár és hiába vagyunk rokonok nem vagyunk túl jó viszonyba, de ez most mindegy is. A lenyeg hogy egyik óra előtt menni akartam a tesi tanáriba az öltöző kulcsáért és akkor megláttam amint az unokatesóm meg a tesi tanárom beszélgetnek majd a tanár magához öleli őt és ad egy puszit a homlokára. Zárva volt az ajtó, csak ilyen üveg van rajta és azt hitték nincs ott senki mert már becsengettek amúgy. Egyrészt nagyon rosszul esett hogy pont az unokatesómmal van másrészt tudjátok milyen mikor mással látjátok azt akit szerettek. Kimondottan szar.

Ilyen helyzetben mit tehetnék? Szóljak az igazgatónak? Akkor talán szakítanak de attól félek a tanárt is ki rúgják és akkor nem látom többet :( De azt sem bírom elviselni hogy mással van :( Mit tegyek?



2018. nov. 8. 19:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy az unokatestvéred is olyan mint te, és próbál közel kerülni a tanárhoz. Nőlj már fel!
2018. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Miert én nőljek fel ha ő kamatyol vele?
2018. nov. 8. 20:50
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor mondd el az igazgatónak buktasd le őket, ha nem lehet a tiéd pasi az unokatesódé se legyen. Vagy nem szólsz és akkor unokatesódé marad a pasi
2018. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az sem biztos, hogy van köztük valami. Legyen már több eszed és lépj tovább!
2018. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Már nem azért de mikor szokta egy tanár olelgetni meg puszilgatni a diákját? Ráadásul kulcsra zárt ajtók mögött
2018. nov. 8. 21:43
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor szólj az igazgatónak. Kirúgja a tanárt és probléma megoldva.
2018. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Tanacskent azt tudom mondani hogy semmikepp se kopd oket be. Biztos hogy akkor az unokatesod is megutal es meg tobben is. A tanarrol nem is beszelve. Nyilvan nem helyes a dolog de azzal ha bekopod oket inkabb magadnak artasz. Gondolj bele ha ugy van akar kesobb sulin kivul is folytathatjak es akkor neked nem lesz jobb viszont rosszabb igen mert sokan megutalnak. Amugy ismeros ez a platoi szerelem dolog. Ha gondolod irj privatba. 17/L
2018. nov. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
36%
Szegény,de szánalmas vagy.
2018. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!