Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Félek a következmé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek a következményektől

Figyelt kérdés
Azthiszem bejön egy lány akit minden barátom strébernek szarul öltözködőnek rondának tart viszont szerintem szép és kedves... De félek basztatnának vele ha sikerülne is.
2018. nov. 8. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a barátaidnak kell tetszenie, hanem neked! Ezt jól jegyezd meg!
2018. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a szívedre! Ha meg olyan haverjaid vannak akik emiatt elitélnének akkor szerintem nyugodtan megmondhatod nekik a magadét persze enyhén... Ha meg nem értik meg akkor meg sz@rd le őket. Egyszer megunják a cseszegetést úgyis. Amúgy hány éves vagy?
2018. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16
2018. nov. 8. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de szerintem 16 évesen eljuthattál volna már olyan értelmi szintre, hogy ez ne foglalkoztasson, ha emiatt csesztetnének téged akkor ők még haveroknak sem jók kb.
2018. nov. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!