Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból lehet szerelem? 19/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból lehet szerelem? 19/F

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja ismerem a lányt és sokat találkozunk viszonylag. Egyszer bevallottam neki hogy beleszeretett, de azt mondta ő csak barátként tekint rám. Viszont a kapcsolat ugyanúgy megmaradt. Jól megvagyunk. Lehet ebből még valami vagy ne reménykedjek?

2018. nov. 12. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak barátként tekint rád.
2018. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem könnyű.

Jelenleg barátként tekint rád, pont úgy mint régen te rá.

Próbálj a személyiségedből a gondolataidból, az érzéseidből többet átadni neki, hogy ténylegesen megismerhessen és többet is láthasson benned. Ehez idő kell, lehet 1-2 hónap- de lehet hogy 0.5-1 év is.

sok sikert


19F

2018. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves utolsó! Pacsi
2018. nov. 14. 06:07
 4/4 anonim válasza:

En is igy inditottam egy ismerosommel, beszelgettunk, bevallotta, hogy szeret es meg fel es 3-4 honap kellett mire en is beleszerettem es jarni kezdtunk

Turelem kell hozzá

Sok sikert

A lenyeg hogy ne add fel, baratom majdnem feladta es tartottam benne a lelket, mert meglepetesnek akartam bejelnteni, hogy szeretem, mikor talalkozunk, es o mar feladta, ephogy vissza rantottam es minden helyrejott.

A lany pedig lehet ingadozni fog a kapcsolatban en is igy voltam, neki lehet egy- ket honap mire 100%-ban kotodni fog hozzad, mint te hozza.

2018. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!