Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan fogadjam el azt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el azt a tényt magamról, hogy nem lesz soha senkim?

Figyelt kérdés

Az önnizalmam a tengerszint alatt úszik, egyszerűen nem tudok ellene már mit tenni, dagadt vagyok és ronda, és egyszerűen nehezen is nyílok meg mások felé.

Kétségbe vagyok esve, de már ideje lenne bevallanom magamnak teljesen, és elfogadnom egészében, hogy nem lesz senkim se.


17L



2018. nov. 12. 23:38
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ahj, ugyan ne mond már ezt. Ha valóban zavar ez a helyzet, akkor változtass. Diétázz, sportolj. Annyira me csak nem vagy csúnya, én legalábbis még nem sok olyan lányt láttam aki menthetetlenül ronda.

Amúgy meg, teltebb lányként is lehet pasid, ne aggódj. Hozzáállás kérdése.

Én is elég béna vagyok, meg visszahúzódó, meg kissé gyerekes, de azért szerintem ha nagyon küzdenék találnék olyan személyt akivel lehetne valami.

17/L

2018. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy?

Sok 50 kg lány mondja magára, hogy dagadt. Az pedig csak tini hiszti.

Ja és ugye tudod, hogy éhezéssel egy dekát nem fogsz fogyni. Mozognod kéne. Pontosabban sportolni. 17 évesen még a szervezetbek szüksége van a tápanyagra. Cukor, zsír és társaik elengedhetetlenek. Sportolni meg azért kéne, mert ledolgoznád a fölösleget, megfelelő izomzatod lenne és nem itt hisztiznél hanem éppen egy palival töltenéd az idődet. Minden csak akarat kérdése remélem tudod.

17F (focista)

2018. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A sors szerint mindenkinek van párja. Valakinek majd így fogsz tetszeni csak várnod kell.
2018. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!