Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez valóban szerelem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban szerelem? Mit csináljak? Hogy mondjam ezt meg barátnőmnek? 16/F

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy olyan lányba, akivel 2 éve osztálytársak vagyunk. Aikor megismertem, csak belsőleg tetszett mert nagyon kedves, vicces, aranyos, okos lány, de kilencedikben még nem volt annyira szép, inkább csak aranyos. Nyáron összejöttem egy másik lánnyal, most ő a barátőm, és egesz nyáron jól megvoltunk, de most szeptembertől csak szenvedés az egész kapcsolatunk. Eddig azt hittem, hogy szeretem a baratnőm, és az osztálytáram csak a legjobb lány barátom. De most szinte közelebb érzem magamhoz, mint baránő et, jobban elvagyok vele, jobban meg tudom beszélni vele a dolgaimat, meg ilyenek. Ha nem látom nagyon hiányzik, és amikor baránőmmel vagyok, akkor is hiányzik, nagyin sokat gondolok rá. Van úgy, hogy néha nézem őt, pl órán és ő is rámnéz, akkor érzek valamit, és úgy megcsókolnám aztán csak ugy mosolyog és engem meg kiráz a hideg ettől, aztán ő csak ugy elfordul.

2018. nov. 23. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez csak egyoldalú dolog, szerintem ne akard tönkre tenni a barátságotokat.
2018. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnek lehet igaza van viszont a másik lányt se tedd össze.

Vele pedig szakíts.

2018. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed nem működik a kapcsolatod akkor vess veget neki. Ha már nem szereted, nem érzel iránta többet, sok értelme nincs együtt lenni. A másik lánnyal pedig próbálj még több időt eltölteni, hívd el őt valahova.
2018. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!